Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na bolesne wyznanie. Chodzi o jej dziecko

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na bolesne wyznanie. Chodzi o jej dziecko Źródło: YouTube / Telewizja - ATV sp. z o.o.

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat nie znika z telewizji i kolorowej prasy. Gwiazda poświęca pracy bardzo dużo czasu, jednak nigdy nie ukrywa, że priorytetem jest dla niej rodzina. To właśnie w tym kontekście aktorka podzieliła się z fanami niezwykle przykrym wyznaniem.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich latach dostała się do pierwszej ligi polskich gwiazd, początkowo dając się poznać jedynie jako wesoła blondynka z reklamy jednej z sieci komórkowych. Aktorka nie może narzekać na brak obowiązków i propozycji zawodowych. Chociaż jej życie może się więc nadawać naprawdę perfekcyjne, brakuje w nim czegoś ważnego.

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami przykrym wyznaniem

Kurdej-Szatan i jej mąż wychowują wspólnie 7-letnią córkę, Hanię. Para jest zachwycona pociechą oraz nie ukrywa, że chciałaby mieć kolejne dziecko. Małżonkowie musieli jednak przełożyć te plany ze względu na problemy zdrowotne gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jako że w ostatnim czasie Kurdej-Szatan zaczęła częściej poruszać ten temat w wywiadach, niektórzy fani pomyśleli, że być może jednak spodziewa się dziecka. Niestety okazało się jednak, iż są to tylko fałszywe pogłoski.

Artystka marzy o drugim dziecku

Dzisiaj grzeje: 1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

- Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi... - wyznała Kurdej-Szatan w rozmowie z Katarzyną Burzyńską, zaznaczając przy tym, że Hania bardzo chciałaby już mieć rodzeństwo.

- Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci. Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani - wyznała artystka, która niestety wciąż nie może zajść w ciążę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Nie żyje Wojciech Wójtowicz. Okoliczności śmierci są okropne, w sieci pojawiły się zdjęcia
  5. Tragiczny początek ferii. 11 osób nie żyje, ponad 200 rannych

Źródło: Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News