Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze

Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze Źródło: .

Barbara Kurdej-Szatan obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej sława nie cichnie, a pojawiając się w mediach społecznościowych niemal zrewolucjonizowała swój wizerunek. Jednak niektóre głosy, pojawiające się wokół jej sylwetki, nie zwiastują entuzjastycznej przyszłości.

Barbara Kurdej-Szatan jak Kasia Cichopek? Internauci na forach i w mediach społecznościowych komentują dokonania aktorki, podając, że ta nie wyróżnia się nadto talentem i osobowością. Fani artystki bronią jej, a niechętni porównują jej karierę do tej, którą "poprowadziła" gwiazda "M jak Miłość".

Co łączy dwie aktorki "M jak Miłość"? Barbara Kurdej-Szatan w ocenie Internautów nie powinna mieć statusu gwiazdy

O Kasi Cichopek było głośno kilka lat wstecz. Gwiazda serialu TVP wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i natychmiast stała się gwiazdą tabloidów. Jej związek z Marcinem Hakielem komentowano na bieżąco, a wszelkie doniesienia o dwojgu stawały się przedmiotem publicznej debaty. Okazuje się, że podobną wizję dla Basi Kurdej-Szatan przewidują internauci. Na forach internatowych opisują sylwetkę kobiety.

- Przedtem na topie była Cichopek, wszędzie jej było pełno, aż robiło się mdło na jej widok... Teraz mamy Szatan... Nie przesadzajmy, ani talentu specjalnie... po prostu ma swoje 5 minut, które minie szybko - pojawia się w jednym z komentarzy.

W ocenie internautów Kurdej-Szatan pojawiła się nagle i doskonale skorzystała ze swoich pięciu minut. Ci sami zauważają, że trudno wskazać, czy kobieta wyróżnia się specjalnie talentem.

- Nie cierpię jej i jej męża. Wszędzie jej pełno. Zniknij kobieto trochę jak Cichopek, bo rzygać się chce! - czytamy na jednym z forów.

- Drętwa jest strasznie - krytykuje jeden z mężczyzn.

- Kasa, kasa, kasa - wciąż jej mało i mało - pojawia się dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ocenie obserwatorów polskiego show biznesu, z pewnością istotne zdają się sylwetki dwóch aktorek "M jak Miłość". Kasia Cichopek z serialem była związana od początku produkcji i na oczach widzów dorastała. Wiele osób zauważało, że nie jest zawodową aktorką i jej popularność nie powinna być aż tak spektakularna. Podobne głosy pojawiają się wokół Basi Kurdej-Szatan, która oprócz udziału w serialu, aktywnego udziału w reklamach sieci komórkowej, jest nierzadko kluczową postacią programów talent-show.

W ocenie wielu jej pięć minut szybko się zakończy, a gwiazda zniknie z mediów. Mimo wszystko aktorka zdaje się nie poddawać głosom krytyki i chętnie przyjmuje nowe role w telewizji. Za nią wciąż stoją tysiące wiernych fanów, którzy odpierają ataki i przyznają, że cenią ją za szczerość. Czy to wystarczy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Następny artykuł