Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze

Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze Źródło: .

Barbara Kurdej-Szatan obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej sława nie cichnie, a pojawiając się w mediach społecznościowych niemal zrewolucjonizowała swój wizerunek. Jednak niektóre głosy, pojawiające się wokół jej sylwetki, nie zwiastują entuzjastycznej przyszłości.

Barbara Kurdej-Szatan jak Kasia Cichopek? Internauci na forach i w mediach społecznościowych komentują dokonania aktorki, podając, że ta nie wyróżnia się nadto talentem i osobowością. Fani artystki bronią jej, a niechętni porównują jej karierę do tej, którą "poprowadziła" gwiazda "M jak Miłość".

Co łączy dwie aktorki "M jak Miłość"? Barbara Kurdej-Szatan w ocenie Internautów nie powinna mieć statusu gwiazdy

O Kasi Cichopek było głośno kilka lat wstecz. Gwiazda serialu TVP wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i natychmiast stała się gwiazdą tabloidów. Jej związek z Marcinem Hakielem komentowano na bieżąco, a wszelkie doniesienia o dwojgu stawały się przedmiotem publicznej debaty. Okazuje się, że podobną wizję dla Basi Kurdej-Szatan przewidują internauci. Na forach internatowych opisują sylwetkę kobiety.

- Przedtem na topie była Cichopek, wszędzie jej było pełno, aż robiło się mdło na jej widok... Teraz mamy Szatan... Nie przesadzajmy, ani talentu specjalnie... po prostu ma swoje 5 minut, które minie szybko - pojawia się w jednym z komentarzy.

W ocenie internautów Kurdej-Szatan pojawiła się nagle i doskonale skorzystała ze swoich pięciu minut. Ci sami zauważają, że trudno wskazać, czy kobieta wyróżnia się specjalnie talentem.

- Nie cierpię jej i jej męża. Wszędzie jej pełno. Zniknij kobieto trochę jak Cichopek, bo rzygać się chce! - czytamy na jednym z forów.

- Drętwa jest strasznie - krytykuje jeden z mężczyzn.

- Kasa, kasa, kasa - wciąż jej mało i mało - pojawia się dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ocenie obserwatorów polskiego show biznesu, z pewnością istotne zdają się sylwetki dwóch aktorek "M jak Miłość". Kasia Cichopek z serialem była związana od początku produkcji i na oczach widzów dorastała. Wiele osób zauważało, że nie jest zawodową aktorką i jej popularność nie powinna być aż tak spektakularna. Podobne głosy pojawiają się wokół Basi Kurdej-Szatan, która oprócz udziału w serialu, aktywnego udziału w reklamach sieci komórkowej, jest nierzadko kluczową postacią programów talent-show.

W ocenie wielu jej pięć minut szybko się zakończy, a gwiazda zniknie z mediów. Mimo wszystko aktorka zdaje się nie poddawać głosom krytyki i chętnie przyjmuje nowe role w telewizji. Za nią wciąż stoją tysiące wiernych fanów, którzy odpierają ataki i przyznają, że cenią ją za szczerość. Czy to wystarczy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News