Kurdej-Szatan z mężem mają dość, już zdecydowali. Zabierają córkę i wyprowadzają się z obłędnego domu, który kupili rok temu

Kurdej-Szatan z mężem mają dość, już zdecydowali. Zabierają córkę i wyprowadzają się z obłędnego domu, który kupili rok temu Źródło: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan w końcu stracili cierpliwość i głośno powiedzieli, że mają już dość. Zaledwie rok temu kupili dom, a teraz stwierdzili, że dłużej nie wytrzymają i się wyprowadzają.

Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż, Rafał Szatan, mają już dosyć. Około rok temu kupili dom, który miał być ich gniazdkiem na lata. Niestety plany zostały zweryfikowane przez rzeczywistość. Szykuje się kolejna przeprowadzka. 

Barbara Kurdej-Szatan z mężem mają już dosyć. Planują przeprowadzkę

Rok temu para celebrytów podjęła ważną decyzję. Zakupili na przedmieściach Warszawy bardzo kosztowną posiadłość, do której wprowadzili się razem z kilkuletnią córką, Hanną. Wydawałoby się, że takie miejsce to idealna lokalizacja, żeby uciec od wszędobylskich paparazzich. W końcu prywatny dom, to nie mieszkanie w bloku czy apartamentowcu, pod którym fotoreporterzy mogą się czaić niezauważeni. 

Okazuje się, że są również spore wady mieszkania na przedmieściach. Celebryci z reguły pracują w studiach telewizyjnych, które znajdują się w centrum. Tak też jest w przypadku Rafała Szatana i jego żony. Barbara Kurdej-Szatan ma już dość czasochłonnych dojazdów. Ponadto ich córka Hania, również musi docierać do szkoły. Ostatecznie rodzina postanowiła się spakować i szukać nowego lokum. 

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jakie ma wymogi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu Flesz.

Ponadto zdradziła dziennikarzom, jakie kryteria będzie miała przy szukaniu nowego mieszkania.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

- Duży taras z pięknym widokiem, najlepiej jeśli byłby mały ogródek zimowy. Przestronne, jasne pomieszczenia i… wielka garderoba! - powiedziała aktorka. Wygląda na to, że będą szukać mieszkania w Warszawie, ale jeszcze nic konkretnego sobie nie upatrzyli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News