Kurdej-Szatan poszła na grzyby z gwiazdorem Polsatu. Ale to sromotnikowate palce diabła są przykrym hitem jesieni w polskich lasach

Kurdej-Szatan poszła na grzyby z gwiazdorem Polsatu. Ale to sromotnikowate palce diabła są przykrym hitem jesieni w polskich lasach Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan skorzystała ze sprzyjającej ostatnio pogody i wybrała się na grzybobranie. Nie wybrała się jednak sama, bowiem towarzyszyła jej wielka gwiazda Polsatu. Mimo to, aktorka nie była w stanie przyćmić tegorocznej gwiazdy lasu.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się z fanami ostatnią wyprawą. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym dumnie zaprezentowała swoje zbiory. Choć internauci szybko zaczęli komentować fotografię, nie potrafią mówić o niczym innym, jak o sromotnikowatych palcach diabła. 

Barbara Kurdej-Szatan z gwiazdą Polsatu na grzybach 

Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiła się fotka, za pośrednictwem której aktorka chciała przekazać, że praca nad nowym sezonem serialu "W rytmie serca" wre. Do fotografii zapozowała wraz z kolegą z planu, niekwestionowaną gwiazdą Polsatu, Piotrem Fronczewskim

- Grzybobranie na planie #PiotrFronczewski powracamy z 5-tym sezonem od 20 października - w każdą niedzielę o 22.05 @wrytmieserca.official - napisała.

Serdeczne uśmiechy i pierwsze zbiory to niewątpliwie przyjemny obrazek, na który obserwatorzy Basi chętnie patrzyli. Pierwsze komentarze pojawiły się już kilka minut po publikacji, a każdy z nich ociekał w miłe słowa. Tak, jak za każdym razem, aktorka wywołała spore i przede wszystkim pozytywne poruszenie wśród internautów, jednak nie zdołała przyćmić hitu tegorocznej jesieni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przykry hit polskich lasów

Już od kilkunastu dni, rodacy chwalą się w sieci swoimi tegorocznymi zbiorami grzybów, a jeden z nich szczególnie przykuł ich uwagę. Pewien mężczyzna, podczas swojego grzybobrania, spostrzegł tak zwane "palce diabła", które od razu przykuły jego uwagę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni

2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Grzyb, zwany również jako okratek australijski wyrasta z ziemi, do złudzenia przypominając nie tylko wspomniane "palce diabła", ale również macki ośmiornicy. Przez swój niecodzienny wygląd i przede wszystkim nieprzyjemny zapach, jaki wydziela, stał się prawdziwym hitem polskich lasów, a media nieustannie się o nim rozpisują. Jeżeli ktoś natknie się na niego, podczas swoich zbirów, powinien jednak pamiętać, że okratek nie jest jadalny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się nowe 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydował
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News