Mąż Basi Kurdej-Szatan przeżywa ciężkie chwile. Gwiazdor doznał pechowego urazu

Mąż Basi Kurdej-Szatan przeżywa ciężkie chwile. Gwiazdor doznał pechowego urazu Źródło: ipla.tv

Barbara Kurdej-Szatan musi okazywać swojemu mężowi niesamowitą ilość wsparcia. Rafał doznał bolesnego urazu, który może zagrozić jego karierze. Czy artysta zdąży się wykurować przed pierwszym odcinkiem kultowego show, w którym miał wystąpić?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo od kilku miesięcy podbija serca Polaków, a ich wspólna praca i miłość bardzo często znajdowały miejsce na pierwszych stronach plotkarskich gazet i serwisów. Teraz związek wystawiony jest jednak na próbę. Wszystko przez kontuzję męża gwiazdy "M jak Miłość".

Barbara Kurdej-Szatan musi opiekować się mężem. Poważny uraz Rafała Szatana

Muzyk, aktor i tancerz stał się znany szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z racji tego, że artysta wzbudził dużą sympatię publiczności, włodarze stacji zaproponowali mu udział w "Tańcu z Gwiazdami", w którym miał być jedną z największych gwiazdą tej edycji. Z planów artysty może jednak nic nie wyniknąć, a wszystko przez fakt nabawienia się bardzo bolesnej kontuzji.

W trakcie przygotowań do "Tańca z Gwiazdami" artysta ćwiczył trudne, taneczne ruchy. Niestety, ale duże zaangażowanie kosztowało go bolesną kontuzję, która może wykluczyć go z programu. Piosenkarz wyznał, że jego partnerka do tańca okazuje się bardzo wyrozumiała i ma nadzieje, że muzyk wydobrzeje do czasu emisji show.

- Lenka jest dla mnie bardzo wyrozumiała. Chciałaby, żebym przychodził na zajęcia w pełni sił. I tak będzie, obiecuję jej to! - deklaruje Szatan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kontuzja popsuje plany zawodowe Szatana?

Taniec z Gwiazdami to niejedyne co Szatan może stracić z powodu kontuzji. Aktor miał być gwiazdą w warszawskim Teatrze Syrena, w którym miał wystąpić w kultowym "Rock of Ages".

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Rafał Szatan nie może jednak teraz zważać na pracę. Musi skupić się na leczeniu i nieprzeciążaniu nadwyrężonych mięśni. Wszyscy jego fani mają mimo wszystko nadzieję, że kontuzja szybko minie i już wkrótce zobaczymy go na ekranach telewizorów w jak najlepszej formie, prezentującego popisowe tańce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News