Barbara Kurdej-Szatan wybrała z mężem imię dla dziecka. Tradycyjne i modne jednocześnie

Barbara Kurdej-Szatan wybrała z mężem imię dla dziecka. Tradycyjne i modne jednocześnie Źródło: instagram.com kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wybrała już imię dla swojego maleństwa. Zdradziła fanom decyzję, jaką podjęła wraz z mężem. Jest jednocześnie tradycyjne i bardzo modne.

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży, choć plotki na ten temat pojawiały się już od naprawdę długiego czasu. Początkowo aktorka dementowała wszystkie pogłoski, a później przyznała w jednym z wywiadów, że nie zamierza się już do nich odnosić. Minęło zaledwie kilka tygodni, a Basia poinformowała, że jest już w drugim trymestrze. Było to jeszcze przed wybuchem epidemii, zatem do rozwiązania nie zostało już wiele czasu. Ostatnio gwiazda postanowiła zdradzić, jakie imię otrzyma maleństwo. 

Barbara Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Niesamowity wybór 

Basia i Rafał od 8 lat są szczęśliwymi rodzicami Hani. Marzyli, by dziewczynka miała rodzeństwo, ale długo nie udawało im się powiększyć rodziny. W końcu ich marzenie spełniło się i wiosną poinformowali, że gwiazda "M jak miłość" jest w ciąży. Od tego czasu fani dopytywali o płeć dziecka oraz imię. Wirtualna Polska przytacza wywiad Basi dla portalu Party, w którym ujawniła nie tylko płeć.

- To prawda. Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka - mówiła dla Party Barbara Kurdej-Szatan. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, jeżeli chodzi o imię, jakie otrzyma chłopiec, Basia na razie nie chciała zaspokoić ciekawości sympatyków. Przyznała, że na tę informację przyjdzie im jeszcze trochę poczekać. Zdradziła jedynie, że imię wybrali tradycyjne, ale jednocześnie bardzo modne. 

- Jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne. Natomiast nie ma sensu, abyśmy już potwierdzali, jakiego dokonaliśmy wyboru, bo tak naprawdę dopiero gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne. Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach - relacjonowała gwiazda w rozmowie z portalem Party. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent właśnie podpisał, radykalna decyzja. Wiele rodzin przeciera oczy ze zdumienia 

2. Najgroźniejsze choroby, z którymi zmagała się ludzkość. Niektóre z nich do dziś sieją spustoszenie

Z przytaczanych przez WP słów męża aktorki wynika również, że choć do porodu zostało już niewiele czasu, nie mają jeszcze skompletowanej wyprawki. Jednak nie zamierzają się tym przejmować. 

- Niczego jeszcze nie przygotowaliśmy, nawet o tym nie rozmawialiśmy. […] My zawsze wszystko robimy na ostatnią chwilę i zawsze stawiamy na "spontan" - mówił Rafał Szatan. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  2. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)
  3. Niesłychana opłata od turytów w Zakopanem. Rachunki znad morza mogą się shować
  4. Żona Krzysztofa Rutkowskiego przeszła radykalną metamorfozę. Mąż i Wiśniewski mogą jej pozazdrościć
  5. Gucwińscy ponad dekadę temu zniknęli. Latami przeżywali dramat, mało kto zdawał sobie sprawę
  6. Przykre doniesienia o Beacie Kozidrak. Nic już nie da się zrobić, kulisy są wstrząsające. Powiedziała za dużo?

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News