Wielkie emocje pod zdjęciem Basi Kurdej-Szatan. "Doktorek przelizał blondynę od dropsów"

Wielkie emocje pod zdjęciem Basi Kurdej-Szatan. "Doktorek przelizał blondynę od dropsów" Źródło: Instagram - Barbara Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej-Szatan występuje w licznych serialach i innych produkcjach, bowiem od dłuższego czasu cieszy się wielkim zaufaniem ze strony reżyserów. Znana aktorka dodała nowe zdjęcie, pod którym nieoczekiwanie pojawiły się bardzo nietypowe komentarze. Wpis wywołał wielkie emocje.

Barbara Kurdej-Szatan obecnie jest najprawdopodobniej najpopularniejszą polską aktorką. Widzowie poznali ją kilka lat temu dzięki jej udziałowi w reklamach jednej z telefonii komórkowych. Nikt nie przewidywał wówczas, że już za jakiś czas obiecująca aktorka dotrze na szczyt rozpoznawalności i będzie bardzo rozchwytywana przez reżyserów i producentów. Nie jest niczym dziwnym, że jej wpisy w mediach społecznościowych spotykają się z wielkim zainteresowaniem.

Celebrytka już od dłuższego czasu może cieszyć się rolami w najbardziej znanych polskich serialach, między innymi w "M jak miłość" czy "W rytmie serca". Widzowie bardzo chwalą jej występy i cieszą się, że władze największych stacji telewizyjnych w kraju zdecydowały się nawiązać współpracę z wciąż młodą, jednak już cieszącą się wielką sławą aktorką.

Barbara Kurdej - Szatan chwali się zdjęciem z planu

To właśnie "W rytmie serca" jest serialem, w którym Barbara Kurdej-Szatan mogła dostać szansę w roli jednej z postaci pierwszoplanowych. Jak dotąd ważniejsze role otrzymywała jedynie w filmach, nie była wielką gwiazdą żadnego ze znanych seriali. Sytuacja zmieniła się dzięki akcji osób pracujących w telewizji Polsat, którzy zdecydowali się na zatrudnienie Kurdej-Szatan.

Aktorka wciela się w znanej produkcji w postać Marii, jednej z pielęgniarek pracujących w szpitalu w Kazimierzu Dolnym. Gwiazda ma regularnie współpracować na planie z cenionymi aktorami, którzy od lat cieszą się zaufaniem reżyserów. Wśród nich są Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Mateusz Damięcki i Piotr Fronczewski. To właśnie ten ostatni pojawił się na fotografii dodanej przez aktorkę.

Kurdej-Szatan zwróciła się do swoich fanów, pytając ich o przeżycia po obejrzeniu ostatniego odcinka znanego show. Nie spodziewała się jednak, że usłyszy takie komentarze ze strony obserwujących, którzy nie kryli emocji po tym, co zobaczyli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej - Szatan nie przewidziała takich komentarzy

- Oglądacie? Co myślicie o zachowaniu Marii? - pyta celebrytka w opisie swojego zdjęcia. Widzimy ją na planie popularnego serialu wraz z Piotrem Fronczewskim. Z początku fotografia nie wyglądała na taką, która może prowokować do nietypowych komentarzy, jednak stało się inaczej.

- Oglądałam i przepraszam że to powiem, ale wydaje mi się że z odcinka na odcinek coraz głupsza - pisze jedna z komentujących.

- Maria wyszła bez szwanku, doktorek przelizał blondynę od dropsów, a Marysia przelizała się z bratem Weroniki - dodaje fan serialu.

Jak widzimy, nowy odcinek znanej produkcji Polsatu wywołał niemałe emocje u oglądających. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News