Barbara Kurdej-Szatan przechodzi małżeński kryzys
youtube/plejada/
Weronika Wasiak - 7 Października 2019

Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

Barbara Kurdej-Szatan długo nie odnosiła się do plotek na temat jej rzekomego kryzysy małżeńskiego. W czasie, gdy fani dociekali, jaka jest prawda, ona milczała. Wygląda na to, że miarka się przebrała i aktorka postanowiła wystosować oficjalny komunikat.

Barbara Kurdej-Szatan chętnie mówi o swoim związku z Rafałem Szatanem, z którym już od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo, czego owocem jest ich córka. Przez cały ten czas fani pary byli przekonani, że w ich życiu panuje istna sielanka i nic nie jest w stanie tego zmienić. Gdy jednak oboje pojawili się w popularnym tanecznym show, zewsząd zaczęły napływać pogłoski, zgodnie z którymi w ich małżeństwie przestało się układać. 

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi trudne chwile w małżeństwie? 

Zdaniem mediów, gwiazdę "M jak miłość" i jej ukochanego mogła dosięgnąć klątwa "Tańca z gwiazdami". Ponoć odkąd oboje wzięli udział w programie, między nimi przestało się układać. Jak podaje Jastrząb Post, opierając się o informacje tygodnika "Świat & Ludzie", Rafał miał być zazdrosny o sukcesy żony. Jak przekazał tygodnik, aktor pochodzi z tradycyjnej rodziny, gdzie to mężczyzna jest głową i to on powinien pełnić najważniejsze role. Tymczasem Basia kradnie całe show. 

Robert Janowski, jego żona do Agnieszki Woźniak-StarakBardzo mocne słowa żony Roberta Janowskiego do Agnieszki Woźniak-Starak. "4 lata oczerniania, gnojenia"Czytaj dalej

- Nie osiągnął popularności jak żona, która zdobyła już Złotą Telekamerę i możemy oglądać ją na ekranie. Jak nie w serialach, „M jak miłość”, „W rytmie serca”, to w reklamie sieci komórkowej. W takiej sytuacji Rafał, który pochodzi z rodziny o modelu tradycyjnym, z silną pozycją mężczyzny jako głowy rodziny, nie czuje się najlepiej. Para ma już za sobą poważny kryzys - twierdził tygodnik "Świat & Ludzie". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

MamaDzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postówCzytaj dalej

Aktorka wystosowała oficjalny komunikat 

Basia długo milczała, nie zwracając uwagi na doniesienia mediów, które jak możemy się dowiedzieć, były jedynie plotkami, nie mającymi nic wspólnego z prawdą. Aktorka postanowiła jednak w końcu odnieść się do pogłosek, stanowczo je dementując i tym samym uspokajając fanów, że w jej małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze 

- Klątwa nas nie dotknęła. Dementuję tą plotkę. Z Rafałem możemy nawzajem polegać na sobie. Teraz Rafał wrócił do nagrywania swojej płyty, więc go znowu nie było, bo był w studiu. Ale wymieniamy się. Ja małą odwożę, on ją odbiera. Dajemy radę - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Znaki zodiakuZnaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworemCzytaj dalej

Źródło: jastrzab post 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News