Barbara Kurdej-Szatan doprowadziła do łez tysiące Polaków. W tle Jan Paweł II

Barbara Kurdej-Szatan doprowadziła do łez tysiące Polaków. W tle Jan Paweł II Źródło: youtube.com/viva

Barbara Kurdej-Szatan znana jest głównie z występów w polskich serialach i z reklam sieci komórkowej Play. Mało kto jednak wie, że jest również świetną wokalistką. Ostatnio zaprezentowała swój talent wokalny podczas koncertu organizowanego na cześć papieża Polaka. Widzowie nie ukrywali wzruszenia.

Barbara Kurdej-Szatan to świetna aktorka, ale mało kto wie, że jest ona także wspaniałą wokalistką. Próbę swoich wokalnych możliwości pokazała podczas koncertu zorganizowanego na cześć Jana Pawła II. Ten występ doprowadził słuchaczy do łez. Barbara Kurdej-Szatan grała w takich serialach jak "M jak miłość" czy "W rytmie serca". Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ma ona na swoim koncie również karierę musicalową. Biorąc to pod uwagę, nie powinno nikogo szokować to, że aktorka jest również świetną wokalistką. 

Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewała dla Jana Pawła II

Artystka została niedawno poproszona o wzięcie udziału w koncercie organizowanym z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Wydarzenie nosiło tytuł "Wsłuchiwać się w papieża" i było transmitowane przez TVP. Artyści wystąpili 2 czerwca na Placu Piłsudskiego w Warszawie i zaśpiewali na chwałę papieżowi Polakowi. 

W koncercie wzięły udział znane osobistości polskiej sceny muzycznej, m.in. Stanisława Celińska, Krzysztof Cugowski, Ryszard Rynkowski, Kamil Bednarek, Zakopower, Golec uOrkiestra, Dawid Kwiatkowski, Natalia Kukulska. Jednak występem, który naprawdę zachwycił, był ten zaprezentowany przez Barbarę Kurdej-Szatan. 

Artystka razem ze swoim mężem Rafałem Szatanem, na co dzień wokalistą zespołu RH+, wykonała piosenkę z repertuaru Anny Marii Jopek "A gdybyśmy nigdy się nie spotkali". Fragmenty tego występu można obejrzeć na oficjalnym Instagramie aktorki. Ta interpretacja tego utworu urzeka delikatnością i wrażliwością. Głos Kurdej-Szatan imponuje skalą. Wykonanie wywołało furorę wśród zebranych na placu Piłsudskiego słuchaczy. Ludzie nie potrafili ukryć wzruszenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Również w komentarzach na Instagramie dominują wypowiedzi komplementujące aktorkę. Internauci piszą, że było to anielskie wykonanie piosenki Anny Marii Jopek. Sama Kurdej-Szatan w swoim poście podziękowała za możliwość wzięcia udziału w tym koncercie i udostępniła fragment tekstu tej refleksyjnej piosenki brzmiący: "A gdybyśmy nie pokochali nigdy, zgubili, spóźnili się ? Byliby z nas ludzie zupełnie inni... A czy szczęśliwi, kto wie?”.

 

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

  1. Krystyna Pawłowicz zaatakowała Rusin: "Antypolska chuliganka". Dziennikarka TVN powiedziała DOŚĆ! Będzie finał w sądzie?!
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły? 
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News