Barbara Kurdej-Szatan się rozkleiła. Widziała jak Ania Przybylska cierpiała w ostatnich chwilach życia

Barbara Kurdej-Szatan się rozkleiła. Widziała jak Ania Przybylska cierpiała w ostatnich chwilach życia Źródło: youtube.com,/Dominik Teusz

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Gwiazda postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie chwile życie Anny Przybylskiej. To, co uczestniczka Tańca z Gwiazdami powiedziała o zmarłej, potrafi złamać serce.

Barbara Kurdej-Szatan, tak jak wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu, zdecydowała się na osobiste wspomnienie Anny Przybylskiej. Ukochana Jarosława Bieniuka, która zmarła przed pięcioma laty, poznała się z aktorką, kiedy ta dopiero zyskiwała swoją popularność. Słowa gwiazdy "M jak miłość" o zmarłej koleżance są bardzo wzruszające.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina Przybylską

Mimo że artystki zagrały razem tylko raz, przy okazji kręcenia spotu reklamowego sieci komórkowej Play, to sama Przybylska wywarła na gwieździe "Tańca z Gwiazdami" ogromne wrażenie. Barbara Kurdej-Szatan wspomina, że zmarła aktorka przychodziła na plan zdjęciowy w bardzo złym stanie - widać było, jak bardzo cierpi. Mimo to wielka pasja sprawiła, że do końca swoich dni Anna Przybylska nie poddawała się i zachowywała się jak profesjonalistka.

– Ja ją poznałam na planie naszej reklamy. Kiedy Ania z nami kręciła. To była jedna z jej ostatnich reklam, jeden z ostatnich jej planów zdjęciowych. To było bardzo poruszające przeżycie, bo ona już wtedy była bardzo chora, ale była bardzo silna. Było widać, że ogromnie walczy i to było bardzo poruszające – powiedziała rozklejona Barbara Kurdej-Szatan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy wspominają zmarłą

Barbara Kurdej-Szatan nie jest jedyną osobą, która zdecydowała się na komentarz w sprawie zmarłej aktorki. Swoje do powiedzenia miała też Alicja Bachleda-Curuś, która poznała się z aktorką przypadkiem, ale było to spotkanie, którego nie zapomni do końca życia.

- Poznałam ją przypadkowo, przelotem, przy charakteryzacji. Nie pamiętam dokładnie, gdzie to było. To, co zapamiętałam ze spotkania to to, że Ania była niesamowicie bezpośrednia, fajna, sympatyczna i serdeczna i przepiękna. […] Ania była również przepiękna wewnętrznie i ja w ogóle nie mogę o tym mówić… Sam fakt, że Ania miała dzieci i odeszła tak młodo… To strasznie przykre. - mówi aktorka

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł