"Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają

"Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają Źródło: .

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z ulubionych i najbardziej rozpoznawalnych aktorek w polskim show biznesie. Kobieta dała się poznać jako blondynka z reklamy Play, a później jej kariera potoczyła się już ekspresowo. Niestety, jej życie składa się nie tylko z samych przyjemnych rzeczy. Aktorka zmaga się z poważną i nieprzyjemną chorobą.

Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w bardzo przykrej sytuacji, w której nie każdy potrafiłby się odnaleźć. Jakiś czas temu aktorka została ukąszona przez kleszcza, co miało swoje bardzo przykre konsekwencje - kobieta zachorowała na boreliozę. Choć wydawać by się mogło, że jej stan zdrowia w ostatnim czasie nieco się poprawił, to jest dokładnie odwrotnie. Grzyby zaatakowały jej organizm.

Barbara Kurdej-Szatan walczy z grzybami

Gwiazda M jak Miłość nigdy nie kryła się ze swoim problemem. Aktorka w sposób szczery i otwarty dzieliła się ze swoimi fanami przebiegiem choroby, a także sposobami na jej pokonanie. Niestety, jak się okazuje, nie wszystkie z nich działają. Na nic zdała się nawet najbardziej inwazyjna forma terapii, czyli antybiotykoterapia. Teraz organizm Basi zaatakowały grzyby, z którymi trzeba jak najszybciej się rozprawić. 

- Jeżeli chodzi o dietę, musiałam definitywnie odstawić cukier, białą mąkę i nabiał krowi, ponieważ chodziło nie tylko o to, żeby pozbyć się bakterii, lecz także, żeby odgrzybić organizm, ponieważ swego czasu zażywałam dużo antybiotyków. Przez to candida, grzyby, które zazwyczaj znajdują się w jelicie, rozprzestrzeniły się – mimo tego, że zażywałam specjalne osłony. Trudno jest nad tym zapanować, potrzebna jest dieta długoterminowa - smutno wyznała Basia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przeciwko antybiotykom

Jeszcze do niedawna Basia przekonywała, że antybiotyki nie są najlepszą formą leczenia. Niestety, jej choroba przybrała na tyle silną formę, że nie było innego wyjścia. Jeśli jednak są inne możliwości, aktorka zaleca wybór naturalnych i bezpiecznych środków. - Ja jestem zdania, że antybiotyki niestety wykańczają nasz organizm i taka ogromna ilość nas osłabia, a żeby walczyć z boreliozą, nasz organizm musi być silny, więc to jest błędne koło. Trzeba go wzmacniać, jeść dużo witamin, ale to taka choroba, że każdy musi znaleźć odpowiednie leczenie dla siebie, które zadziała. Ja w tej chwili jestem za naturalnymi metodami leczenia - powiedziała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  4. 79-letni Jerzy chciał iść kupić viagrę. Riposta jego żony rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu
  5. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News