Barbara Kurdej-Szatan w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej wyjawiła, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie. Nie da się nie wzruszyć

Barbara Kurdej-Szatan w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej wyjawiła, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie. Nie da się nie wzruszyć Źródło: Screen/Youtube/JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Anną Przybylską. Aktorka zdecydowała się na niezwykle wzruszające wyznanie i wspomina je, jako jeden z najbardziej poruszających momentów w jej życiu.

Barbara Kurdej-Szatan po najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim ostatnim spotkaniu z Anną Przybylską. Wyraźnie poruszona gwiazda wspominała jak poznała się ze zmarłą aktorką na planie jej ostatniej reklamy.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina zmarłą aktorkę

Anna Przybylska zmarła dokładnie 5 lat temu, 5 października 2014 roku. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki, który ostatecznie po roku walki pokonał piękną gwiazdę. Mimo że od śmierci aktorki minęło już kilka lat, jej fani i przyjaciele z branży wciąż nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Przybylska starała się być aktywna zawodowo niemalże do samego końca swojego życia. Jednym z ostatnich epizodów w karierze aktorki był udział w reklamie telefonii komórkowej. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wspomnieć ich ostatnie spotkanie. 

Przybylska pod koniec swojego życia zagrała w reklamie jednej z sieci komórkowych, której twarzą jest Barbara Kurdej-Szatan. To właśnie wtedy kobiety poznały się i mogły ze sobą porozmawiać. W piątą rocznicę śmierci aktorki, obecna gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" postanowiła podzielić się swoimi wspomnieniami z tego spotkania. Nie da się nie wzruszyć jej słowami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja ją poznałam na planie naszej reklamy. Kiedy Ania z nami kręciła. To była jedna z jej ostatnich reklam, jeden z ostatnich jej planów zdjęciowych. To było bardzo poruszające przeżycie, bo ona już wtedy była bardzo chora, ale była bardzo silna. Było widać, że ogromnie walczy i to było bardzo poruszające - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post, Barbara Kurdej-Szatan.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Gwiazda podkreśliła również, że Anna Przybylska była dla niej wybitną aktorką, która stworzyła wiele niezapomnianych kreacji. Według Kurdej-Szatan wszyscy kochali zmarłą aktorkę i ona też zalicza się do grona jej wiernych fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News