Barbara Kurdej-Szatan tego nie przewidziała. Smutne doniesienia zza kulis "Tańca z gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan tego nie przewidziała. Smutne doniesienia zza kulis "Tańca z gwiazdami" Źródło: Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan opowiada o swoich wątpliwościach dotyczących tanecznego show. Mówi o relacjach w rodzinie i o chorobie, która utrudnia jej treningi. Doniesienia zza kulis programu są naprawdę smutne.

"Taniec z gwiazdami" zawsze wywoływał gorące emocje zarówno pośród widzów, jak i uczestniczących w programie gwiazd. Show wymaga od uczestników nie lada poświęceń - rygorystycznych treningów i odłożenia na bok niektórych ważnych spraw. Barbara Kurdej-Szatan od dawna marzyła o uczestnictwie w programie, na jej fanów czekają jednak smutne doniesienia zza kulis. Jej przyszłość na deskach parkietu nie wygląda tak różowo, jak sobie wyobrażała. Dzięki ostatnim wypowiedziom aktorki mamy szansę dowiedzieć się, co dokładnie budzi jej niepokój.

Barbara Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami" rywalizuje z własnym mężem

To nie pierwszy raz, kiedy w programie pojawiają się dawni znajomi, ale takiej kombinacji dawno nie było. W tegorocznym "Tańcu z gwiazdami" oprócz Barbary Kurdej-Szatan występuje też mąż gwiazdy, Rafał Szatan. Znamy go między innymi z "The Voice of Poland" oraz innego programu Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wierzę w naszą mądrość, rozsądek i miłość - zapewnia dziennikarzy aktorka wypowiadając się na temat tego, czy rywalizacja na ekranie nie przełoży się na napięcie przy ognisku domowym.

Mimo zapewnień, jej nerwowość przed kamerami zdradza, że nie wszystko idzie po jej myśli. Z pewnością ciężko w takiej sytuacji zaprowadzić balans między życiem prywatnym oraz zawodowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. 15-latek wymyślił test na wykrycie nowotworu trzustki. Jego skuteczność to 100%, przełomowe odkrycie
2. Rozrywające serce sceny na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Żałobnicy odprawili poruszający rytuał

- Pierwsze dni, kiedy Hania pójdzie do szkoły, mam zarezerwowane tylko dla niej. Produkcję obu seriali poprosiłam, żeby mi nie rozpisali zdjęć od 6 rano. Bardzo mi zależy na tym, by móc w pierwszych dniach odprowadzać córkę do szkoły. Mam nadzieję, że dam radę - wyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Udziału w tanecznym show z pewnością nie ułatwia aktorce skomplikowana sytuacja zdrowotna. Od pięciu lat cierpiała bowiem na boreliozę. To bardzo dokuczliwa choroba, która od rekonwalescentów wymaga ścisłej diety, która wspomaga oczyszczanie organizmu z pasożytów. Jej utrzymanie może być wyzwaniem, zwłaszcza przy obciążających treningach.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu