Barbara Kurdej-Szatan dotknięta "klątwą Tańca z Gwiazdami"? Chodzi o jej małżeństwo

Barbara Kurdej-Szatan dotknięta "klątwą Tańca z Gwiazdami"? Chodzi o jej małżeństwo Źródło: Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan może wkrótce zmierzyć się z kolejnymi trudnościami w swoim małżeństwie. Jej mąż, Rafał Szatan, bardzo wcześnie odpadł z "Tańca z Gwiazdami", podczas gdy ona odnosi sukces za sukcesem. Coraz częściej padają słowa o "klątwie Tańca z Gwiazdami".

Barbara Kurdej-Szatan odnosi ostatnio wiele sukcesów zawodowych. Chodzi między innymi o jej występ w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie w każdym odcinku udowadnia, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Dużo mniej szczęścia miał jednak jej mąż, Rafał Szatan. Po tym, jak w jednym z wczesnych odcinków odpadł z programu, gwiazda publicznie pocieszała go w poście na Instagramie. 

- Kochanie !!!!!! Tańczyłeś przepięknie !!!!!!!!! Jesteś megazdolny!!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi - napisała w poruszającym poście.

To mogło jednak nie wystarczyć.

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą klątwy "Tańca z Gwiazdami"?

Gwiazda dorastała w domu pełnym silnych kobiet i widać to na każdym kroku. Jej mama powtarza, że nie wolno się poddawać, a celebrytka ewidentnie mocno wzięła to sobie do serca. Możliwe, że Barbara Kurdej-Szatan będzie potrzebowała sporo takiego podejścia po tym, co stało się ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Za wspólnym występem małżeństwa w programie kryje się bowiem pewna smutna prawda. 

- Tak szybkie odejście z programu znowu może odbić się na ich związku - napisał tygodnik "Świat i Ludzie", zwracając uwagę na problem, z którym nie od dziś boryka się sławna para.

Rafał Szatan od dawna marzy, aby zostać gwiazdą ekranu i wkłada w to dużo wysiłku. Skończył Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, doszedł do finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wystąpił w serialu "M jak miłość", zdarza mu się też występować w musicalach - między innymi w "Rock of Ages" w Teatrze Syrena.

Jego popularność nie może jednak się równać ze sławą jego żony. Barbara Kurdej-Szatan non stop pojawia się na ekranie. Na swoim koncie ma już Złotą Telekamerę, występ w aż dwóch serialach oraz w słynnej reklamie sieci komórkowej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Z tego, co wiadomo, Rafał Szatan pochodzi z dość tradycyjnej rodziny, gdzie to mężczyzna ma wieść prym w życiu zawodowym, dlatego element konkurencji, który nieuchronnie przewija się w jego związku z Barbarą Kurdej-Szatan, może bardzo negatywnie wpłynąć na ich małżeństwo.

- Może to okrutne, co powiem, ale uważam, że teraz będzie Basi lżej. Odpadł u nich element rywalizacji. W małżeństwie on nie powinien mieć miejsca - napisała Ivona Pavlović po tym, jak Rafał Szatan odpadł z tanecznego show.

Słynna "klątwa" tanecznego show polega właśnie na tym, że pary występujące przed kamerami i rywalizujące na parkiecie coraz częściej kłócą się ze sobą, a ich życie przestaje być sielanką pełną miłości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News