Wyciekły szczegóły porodu Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo intymne informacje, nikt się nie spodziewał

Wyciekły szczegóły porodu Barbary Kurdej-Szatan. Bardzo intymne informacje, nikt się nie spodziewał Źródło: instagram.com kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan długo ukrywała informację o drugiej ciąży, ale gdy już zdecydowała się nią podzielić, rozpoczęła ciążową serię postów na swoim Instagramie. Nie stroni od zdjęć rosnącego brzuszka czy informacji o dziecku. Tym razem postanowiła zdradzić szczegóły porodu.

Barbara Kurdej-Szatan przyznała swego czasu, że długo starała się z mężem o drugie dziecko, a także, że ich największym marzeniem był syn. Już niebawem piękny sen stanie się rzeczywistością, a do rodziny Szatanów dołączy Henio. Do porodu zostało niewiele czasu, bo jak zdradziła sama Basia, termin wypada na połowę września, choć ona jest wręcz pewna, że wydarzy się to o wiele wcześniej. Paradując jeszcze w "dwupaku" postanowiła zdradzić, jak wyglądać będzie poród. Ujawniła dość intymne szczegóły. 

Barbara Kurdej-Szatan w intymnym wyzwaniu o porodzie 

Basia i Rafał z niecierpliwieniem czekali, aż ich rodzina się powiększy. Starania nie były łatwe, dlatego gdy w końcu się udało, aktorka postanowiła zaczekać nim obwieściła światu radosną nowinę. Od kilku miesięcy aktywnie prowadzi na Instagramie ciążą serię, gdzie m.in. pokazuje rosnący brzuszek czy opowiada o nienarodzonym jeszcze synku i procesie kompletowania wyprawki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani już nie mogą doczekać się, aż gwiazda "M jak miłość" przedstawi im małego Henia. W przytaczanej przez Jastrząb Post rozmowie Super Expressu z Basią ta zdradziła, że termin przypada na połowę września, jednak ona czuje, że wydarzy się o znacznie wcześniej.

- Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! - mówiła dla SE.

W tej samej rozmowie Kurdej-Szatan ujawniła również, że Henio przyjdzie na świat siłami natury, a także, że ukochany Rafał będzie przez cały czas ją wspierał.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

- Poród ma się odbyć naturalnie, więc trudno o wyrokowanie. Natura zdecyduje sama. Rafał będzie ze mną. To bardzo ważne - opowiadała dla Super Expressu Barbara Kurdej-Szatan dodając, że po porodzie zamierza udać się na urlop macierzyński. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN
  2. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"
  3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki
  4. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  5. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News