Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com kurdejszatan
Klaudia Bochenek - 3 Maja 2020

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła wieści o ciąży. Wiemy, w którym jest miesiącu

Barbara Kurdej-Szatan od dłuższego czasu była bacznie obserwowana przez fanów oraz media. Wszystko przez to, że ktoś dopatrzył się na jednym ze zdjęć ciążowych krągłości. Na ciążę wskazywała też zmiana stylu w ubieraniu się - aktorka wybierała nieco obszerniejsze ubrania. Teraz oficjalnie potwierdziła wieści o kolejnym dziecku, publikując przeurocze zdjęcie pełne miłości.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wyprzedzić publikację gazety i w ciągu kilkudziesięciu minut po gruchnięciu wiadomości o ciąży, dodała wymowne zdjęcie. Wiemy, który to miesiąc.

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła, że jest w ciąży

Wszystko zaczęło się od publikacji kolejnej okładki magazynu "Party", którego kolejny numer wchodzi do sklepów 4 maja. Uwagę przykuwa duże zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan oraz jej męża, Rafała. Podpis brzmi: "Jest w ciąży! To już piąty miesiąc! Barbara Kurdej-Szatan tylko nam zdradziła, jak czuje się w ciąży i dlaczego tak długo ją ukrywała". Tym samym dowiadujemy się, że aktorka jest już w piątym miesiącu, a więcej informacji wypłynie do mediów wraz ze sprzedażą kolejnego numeru "Party". Barbara Kurdej-Szatan nie czekała na krok gazety - kilkadziesiąt minut po ogłoszeniu świetnych wiadomości, aktorka udostępniła ciążowe zdjęcie.

KacperekSłużby przekazały oficjalny komunikat, wstrzymano poszukiwania Kacperka. Podsumowanie akcjiCzytaj dalej

- Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba i ściskamy Was wszystkich. Szatany - napisała Barbara Kurdej-Szatan na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Gwiazda sama pokazała czarujące zdjęcie wraz z mężem trzymającym ją za ciążowy brzuszek.

Fani już wcześniej podejrzewali, że coś jest na rzeczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał są już rodzicami 8-letniej córeczki Hani, która już od 6. roku życia dopraszała się o siostrzyczkę lub braciszka. W wywiadzie, który miał miejsce na początku tego roku, aktorka w rozmowie z Katarzyną Burzyńską zwierzyła się, że stara się o drugie dziecko już 1,5 roku. Teraz cała rodzina Szatanów może mieć prawdziwe powody do radości.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Prokurator na miejscu, trwa przesłuchiwanie świadków
2. Elżbieta Jaworowicz od lat zachwyca urodą. Ciężko uwierzyć w jej wiek, sekret młodości wyszedł na jaw

Fani już wcześniej podejrzewali, że aktorka ukrywa ciążę. Całkiem niedawno Rafał Szatan udostępnił swoją relację na Instagramie, na której co uważniejsi dopatrzyli się u jego żony brzuszka pod całkiem luźną sukienką. Z kolei ostatnie zdjęcie, które Barbara Kurdej-Szatan dodała w mediach społecznościowych, wskazywało na to, że nie pije alkoholu. Siostra i ciocia trzymały w ręku kieliszki z nalewką, a aktorka uśmiechała się z boku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek nad polskim jeziorem. W wodzie znaleziono dwa ciała
  2. Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanie
  3. Zaczęła trzeć kapustą o dywan. Nawet teściowej odebrało mowę, gdy zobaczyła efekt końcowy
  4. Natalia dopiero na kwarantannie poznała prawdziwe oblicze teściowej. Jest na skraju wytrzymałości
  5. Była żona Kamila Durczoka w końcu przerwała milczenie. Wolałaby zapomnieć, wstyd zmusił ją do radykalnych kroków
  6. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Źródło: Party, Plotek, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News