Serdecznie gratulujemy. Cudowna wiadomość od Barbary Kurdej-Szatan

Serdecznie gratulujemy. Cudowna wiadomość od Barbary Kurdej-Szatan Źródło: Instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej Szatan jest obecnie jedną z popularniejszych polskich aktorek. Występuje w reklamach, sztukach teatralnych, serialach i kasowych hitach filmowych. Niedawno aktorka podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Gratulujemy.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw na polskim show-biznesie. Nie wywołują skandali, są zgrani i wyglądają jakby bardzo się kochali. Wychowują wspólnie córeczkę, Hanię. Aktorka pochwaliła się fanom o ich wspólnym sukcesie. Wielkie gratulacje dla obojga. W show-biznesie nie każdy może pochwalić się takim wynikiem. 

Barbara Kurdej Szatan i jej małżeństwo 

Aktorka od wielu lat związana jest z wokalistą, Rafałem Szatan. W 2011 roku wzięli ślub cywilny, a rok później ślub kościelny. W międzyczasie na świat przyszła ich córeczka, Hania. W tym roku para obchodzi 10-lecie związku, czym aktorka nie omieszkała pochwalić się w mediach społecznościowych i na łamach magazynu "Gala".

Ich małżeństwo w oczach wielu uchodzi za idealne, choć jak stwierdza sama aktorka, daleko mu do ideału. Był w ich związku etap, gdy była pewna, że się rozstaną.

- Już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało - powiedziała aktorka Annie Lewandowskiej. 

Na szczęście para przeszła wspólnie przez kryzys, a teraz świętują wspólnie spędzoną dekadę.

I kiedy to minęło? Strzeliło nam 10 lat, lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia, śmiechu, wspólnych inspiracji, poszukiwania sensu i poznawania świata. Dziękuję Ci Kochanie za to i życzę nam kolejnych 1000000 - napisała aktorka na swoim Instagramie. 

Jej początki nie były kolorowe 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć aktorka ukończyła szkołę teatralną w Krakowie, przez wiele lat nie mogła osiągnąć sukcesu. Wszystko zmieniło się, gdy dostała angaż w reklamie największej polskiej sieci komórkowej. Od tej pory jej rozpoznawalność znacznie wzrosła, Polacy pokochali uroczą blondynkę z reklam. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk jest niewierzący? Padły przypuszczenia, które doprowadzą go do szału
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Prawdę mówiąc, bardzo mnie to zaskoczyło. Człowiek może chodzić na castingi, występować w serialach, grać w sztukach teatralnych, czy nawet koncertować, a potem okazuje się, że i tak najbardziej znany jest z tego, iż się pojawia w kilkunastosekundowych spotach - wyznała aktorka.

Zainteresowanie nią było ogromne, propozycje od producentów i reżyserów posypały się ze wszystkich stron.

- To zainteresowanie wybuchło nagle, pół roku po tym, jak pojawiła się kampania - przyznała Kurdej-Szatan.

Obecnie możemy oglądać ją w legendarnym serialu TVP pt. "M jak Miłość".

Wyświetl ten post na Instagramie.

I kiedy to minęło ? Strzeliło nam 10 lat ! ❤️ lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji .. uniesień .. radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia .. śmiechu :))) wspólnych inspiracji, poszukiwania sensu i poznawania świata .. :)))) dziękuję Ci Kochanie za to i życzę nam kolejnych 1000000 :))))) w najnowszej Gali przepiękna sesja z nami i tekst o nas - jak minęło nam te 10 lat. Obojgu ! Dziękujemy @magazyngala za podejście do nas jako pary, a nie jak większość artykułów „Basi i jej męża” ( może wreszcie się to skończy ? )- i opisanie naszej wspólnej drogi i prywatnej i zawodowej ! :)))) bo w związku ważne jest, aby się uzupełniać i wspierać 💪❤️❤️❤️ i to co osiągamy na każdym polu swojego życia, to zdecydowanie nasz wspólny sukces .. :))) @rafal.szatan_this_is_me @magazyngala #foto @marcinklaban #makeup @ampulatorium.art #hair @kamil_pecka #styledby @dubasagnieszka

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

Źródło: kobieta WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News