Barbara Kurdej-Szatan zdjęcie
Instagram Barbary Kurdej-Szatan (instagram.com kurdejszatan)
Joanna Szwalikowska - 2 Stycznia 2021

Zdjęcie Kurdej-Szatan w samych majtkach w sieci. Ogromna burza w sieci, przesadziła?

Barbara Kurdej-Szatan koniec 2020 roku spędziła na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze. To właśnie tam spędziła Sylwestra i powitała nowy rok. Kolejnego dnia opublikowała zdjęcie, na którym jest wyraźnie zmęczona i pozuje bez spodni. Niektórym internautom się to nie spodobało.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie chwaliła się obserwatorom na swoim koncie na Instagramie poświątecznym zagranicznym wyjazdem. Gwiazda wybrała się na Zanzibar, gdzie po raz pierwszy miała przywitać Nowy Rok na plaży. Celebrytka wydawała się wyraźnie podekscytowana tym wydarzeniem.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie, które wywołało burzę w sieci

- Od jutra nowa energia, nowe wyzwania, nowa motywacja. Wbiegam w Nowy Rok pełna pozytywnych emocji i dobrego nastawienia. Dodatkowo właśnie wchodzimy w erę Wodnika, więc wszechświat nam sprzyja. Bardzo jestem ciekawa Nowego Roku. To będzie mój pierwszy Sylwester na plaży. Hakuna Matata!- pisała podekscytowana gwiazda.

1 stycznia Barbara podzieliła się na Instagramie kolejną fotografią. Teraz nie wyglądała już jednak na tak zadowoloną jak poprzedniego dnia. Od razu uprzedziła, że nie jest to zmęczenie po imprezie sylwestrowej i nadmiernej ilości alkoholu, co zapewne mogłoby zasugerować wielu internautów.

Celebrytka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym leży z nogami podniesionymi do góry. Widać, że jest zmęczona i nie ma zbyt wiele sił. Jak podkreśliła, jej stan wynikał z „tropikalnego zmęczenia”, zapytała jednocześnie swoich fanów o samopoczucie.

Oburzona Maryla Rodowicz nie szczędziła krytyki, dostało się młodej aktorce. Wiemy, dlaczego rozpętała się burzaOburzona Maryla Rodowicz nie szczędziła krytyki, dostało się młodej aktorce. Wiemy, dlaczego rozpętała się burzaCzytaj dalej

- Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku ? :P ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie, czy pod palmą, różnie bywa - pisała.

Gwiazda zapozowała w koszulce, która została przeznaczona na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieło został stworzone przez jej przyjaciółkę - Adę Fijał. Oprócz niej miała na sobie jedynie majtki.

- Ważne, że koszulka Góczi jest! Pierwszego dnia roku spełnię dobry uczynek i przekażę Wam, że jeśli chcecie taką extra koszulkę pomysłu Ady Fijał, to jest ona do wylicytowania na rzecz WOŚP... Pięknego pierwszego dnia roku Milusińscy! - przekazała gwiazda.

To nie koszulka przyciągnęła jednak największą uwagę internautów. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że Basia zapozowała w majtkach. Niektórzy uznali to za niesmaczne, co wyraźnie dali do zrozumienia w komentarzach. Ci, którzy mieli na ten temat odmienne zdanie, natychmiast wdali się w dyskusję.

- Koszulka fajna, ale to zdjecie w majtach...
- Gacie musi być widać
- Niesmaczne takie zdjęcie jest- pisali internauci.

Niektóre osoby stanęły w obronie Basi, twierdząc, że jest t zdecydowanie lepsze zdjęcie niż gdyby opublikowała takie bez bielizny. Inni dziwili się z kolei, dlaczego u niektórych wywołało to tak wiele emocji. Jakie jest wasze zdanie na temat zdjęcia celebrytki?

Barbara Kurdej-Szatan

Źródło: Instagram Barbary Kurdej-Szatan (instagram.com kurdejszatan)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Fakt, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News