Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan Źródło: Facebook Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, ogłosili niedawno, że spodziewają się drugiego dziecka. Gwiazda jest w siódmym miesiącu ciąży, potomek pary przyjdzie na świat prawdopodobnie na początku września. Szczegóły błogosławionego stanu aktorki pozostawały tajemnicą. Zbieg okoliczności sprawił, że poznaliśmy imię maleństwa.

Barbara Kurdej-Szatan i jej małżonek, Rafał Szatan, od wielu lat starali się o kolejne dziecko. Para wychowuje już ośmioletnią córkę, Hanię. Niestety, nieuleczalna choroba, na którą cierpi aktorka, uniemożliwiała jej zajście w ciążę. Na szczęście, odpowiednio dobrane leczenie przyniosło skutek. Na początku maja magazyn "Party" opublikował sesję zdjęciową małżeństwa. Na okładce magazynu pojawiło się hasło: "Jest w ciąży! To już piąty miesiąc! Barbara Kurdej-Szatan tylko nam zdradziła, jak czuje się w ciąży i dlaczego tak długo ją ukrywała". Fani aktorki oszaleli z radości.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka

Mimo, że Barbara Kurdej-Szatan chętnie chwali się ciążowymi sesjami zdjęciowymi, konsekwentnie odmawia upubliczniania szczegółów dotyczących dziecka. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Szatanowie powitają na świecie synka. Mała Hania będzie więc miała wymarzonego braciszka. Kiedy płeć maleństwa wyszła na jaw, fani znanej pary zaczęli zastanawiać się, jakie imię będzie nosił chłopiec. Teraz wszystko stało się jasne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Barbara Kurdej-Szatan stwierdziła, że jej dziecko powinno nosić popularne, klasyczne imię. Aktorka zainspirowała się podobno znaną celebrytką, Małgorzatą Rozenek, która niedawno została mamą małego Henia. Imię chłopca tak bardzo spodobało się Basi, że uznała, że również jej syn będzie miał na imię Henryk. Ależ zbieg okoliczności!

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent Duda przyznaje: "Sytuacja jest straszna". Zostanie uruchomiona większa niż standardowo pomoc dla poszkodowanych

2. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

Informator "Pudelka" przekazał, że Szatanowie, chcąc uniknąć potencjalnych sporów, poinformowali o swoim wyborze Majdanów. Okazało się, że celebrytka nie ma nic przeciwko wyborowi Basi. Co więcej, jest zachwycona tym, że stała się inspiracją dla aktorki. Córka Szatanów, Hania, nie pojawia się w mediach społecznościowych rodziców. Myślicie, że mały Henio pójdzie w ślady swojego syna Majdanów i zostanie gwiazdą internetu?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans
  3. Od dzisiaj zmieniają się ceny w polskich sklepach. Wiele rzeczy mocno zdrożeje
  4. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć
  5. Sprawa Magdaleny Żuk nagle powraca. Prokuratura wydała ważny komunikat
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

 
 
 Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News