Opozycyjna posłanka szczerze o walentynkach. Jak świętuje Barbara Chrobak?

Opozycyjna posłanka szczerze o walentynkach. Jak świętuje Barbara Chrobak? Źródło: Screenshot z youtube.com/TelewizjaRepublika

Barbara Chrobak postanowiła podzielić się z Pikio.pl refleksją na temat święta, na które szczególnie mocno w ostatnich dniach czekali Polacy. Jak posłanka z opozycji obchodzi ten szczególny czas?

Barbara Chrobak, która zasiada w Sejmie z ramienia Kukiz 15', w wywiadzie dla Pikio.pl postanowiła zdradzić w jaki sposób świętuje dzień, który chętnie obchodzą Polacy. Każdy ma inny sposób na spędzenie czasu "we dwoje". Jedni wybierają restauracje i kolację przy świecach, a rezerwacje w lokalach dokonywane są czasami nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Inni szczególnie chętnie wybierają się do kina, aby tam podczas seansu przytulać się, okazując sobie tym samym czułość. W jaki sposób ten dzień chciałaby spędzić Barbara Chrobak?

Barbara Chrobak w wywiadzie dla Pikio.pl zdradza sekret udanych Walentynek

Postanowiliśmy wykonać telefon do Barbary Chrobak, aby zapytać ją o to, co myśli na temat Walentynek. Przede wszystkim podkreśliła, że przejmowanie akurat tak pozytywnych tradycji z zachodu bardzo ją cieszy. - Święto przyszło do nas ze Stanów, ale ja się cieszę, że takie święto jest w Polsce i wywołuje uśmiech na twarzy ludzi - powiedziała. Barbara Chrobak przyznała, że w tym szczególnym dniu panowie mają nieprawdopodobną okazję docenienia swoich ukochanych. Mogą to zrobić oczywiście za sprawą drobnych gestów. - Panie tego dnia mogą otrzymać od Panów kwiaty. Poza tym jest to kolejny dzień, gdzie mężczyzna ma okazję, aby pokazać swoją pozytywną stronę. Może zaprosić dziewczynę na kolację, do kina, na spacer... - wymienia. Dowiedzieliśmy się również, jak posłanka spędzi dzisiejszy wieczór. - Mój mąż zaprasza mnie na kolację. Być może później pójdziemy gdzieś do kina - zdradza dla Pikio.pl. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ: Polityk zaznaczyła również, że bardzo liczy na otrzymanie swoich ukochanych kwiatów. - No... liczę na to! Liczę na to, ponieważ lubię kwiaty (...) Lubię róże, frezje. To są moje ulubione kwiaty. Mam nadzieję, że mąż o tym wie (...) Nie wiem, co mój mąż przygotuje, ale domyślam się, że wieczorem nie będzie brakowało tego typu niespodzianek - dowiadujemy się od posłanki. Następnie kontynuując postanowiła skierować specjalne słowa dla wszystkich obchodzących święto. - Życzę, aby tego dnia wszyscy byli dla siebie mili, a także, aby żaden mężczyzna nie zapominał nie tylko tego dnia, ale także codziennie, o kwiatku dla swojej ukochanej - życzy Barbara Chrobak.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ola Kwaśniewska ZASKOCZYŁA! Nikt się TEGO nie spodziewał 
  2. Odkryliśmy największą TAJEMNICĘ Agnieszki Chylińskiej. Fani pospadają z krzeseł
  3. Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski 
  4. Margaret jak Doda, Meghan Markle i Beata Kozidrak! Niesamowite, fanom opadły szczęki 
  5. Bardzo smutne informacje dla fanów serialu „Ranczo”. Widzowie załamani 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł