Po obejrzeniu "Faraona" wszyscy wzdychali do Barbary Brylskiej. Jej świat załamał się, kiedy córka zmarła w tragicznych okolicznościach

Po obejrzeniu "Faraona" wszyscy wzdychali do Barbary Brylskiej. Jej świat załamał się, kiedy córka zmarła w tragicznych okolicznościach Źródło: Facebook/BarbaraBrylska

Barbara Brylska po śmierci córki kompletnie się załamała, jej świat zmienił się nie do poznania. Nic nie zapowiadało tragedii, która wkradnie się do jej życia.

Barbara Brylska, znana wszystkim Polakom w filmu "Faraon", przeżyła wielką tragedię. W jej życiu prywatnym doszło do przerażających wydarzeń, które wpłynęły na całe późniejsze życie. Aktorka przeżyła ból, którego nigdy nie chciałaby przeżyć żadna matka. 

Seksbomba polskiego kina - Barbara Brylska

Lata 60. i 70. w polskim kinie to czasy Barbary Brylskiej. W tym okresie świeciła triumfy jako aktorka telewizyjna i teatralna. Jej twarz kojarzyli wszyscy, a po wystąpieniu w kultowym już "Faraonie" wielu młodych mężczyzn wzdychało do niej. Rola kapłanki Kamy otworzyła jej drogę do kariery. 

Od czasu "Faraona" Barbara Brylska zdobywała kolejne role, wystąpiła między innymi w "Panu Wołodyjowskim" i "Przygodach pana Michała", zyskując sławę nie tylko w Polsce, ale i za jej granicami. Została okrzyknięta seksbombą i najbardziej znaną Polką w całym Związku Radzieckim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Barbara Brylska w obliczu dramatu rodzinnego

Był rok 1993. Barbara Kosmal, córka Barbary Brylskiej, miała 20 lat, gdy weszła do samochodu Xawerego Żuławskiego. Jechali z Łodzi do Warszawy. Z nieznanych do dzisiaj przyczyn, kierujący auto Żuławski stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo.

- Po to, żeby nie zapomnieć. Żeby było na zawsze. Żeby nie było, że tego nie było. Chciałem chyba w ten sposób pokazać, że nie unikam odpowiedzialności. Gdyby nie ten wypadek, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem, nie byłbym tym, kim jestem. Nie umiem sobie wyobrazić mojego życia bez tego wypadku - mówił sprawca.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Chociaż Xawery Żuławski "zyskał" na wypadku, to życie Barbary Brylskiej już nigdy nie było takie samo. Od tego momentu była matką, która straciła swoją ukochaną córkę. Po śmierci dziecka polska seksbomba wstępowała dalej w telewizji. Można było ją oglądać w serialu "Na dobre i na złe". Od 2009 nie zagrała więcej w żadnym filmie, ani w serial. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: interia

Następny artykuł