Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada

Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada Źródło: Facebook

Bankomat nigdy nie przyjąłby takiej ilości pieniędzy, szczególnie w drobniakach. Po przeliczeniu okazało się, że mężczyzna przez 20 lat uzbierał zaskakującą kwotę. Był uparty, a wszystko dotyczyło pewnej obietnicy.

Bankomat nie przyjąłby takiej kwoty w banknotach, a co dopiero w monetach. 20 lat zbierania drobnych opłaciło się, mężczyzna zgromadził bajeczną sumę. Od razu kupił coś niesamowitego.

Bankomat nie przyjąłby monet, pojechał więc do sklepu. Tam oszacowano, ile uzbierał przez 20 lat

Mężczyzna przez większość swojego życia zbierał drobniaki. Zaczął, kiedy miał zaledwie 10 lat, a jego skarbonka wypełniała się raz za razem w niedługim czasie. W wieku 30 lat miał już tyle monet, że postanowił je wymienić, nie mógł trzymać już w domu takiej ilości drobniaków - przede wszystkim zajmowały sporo miejsca. Bankomat nie wchodził w grę, pojechał więc do sklepu.

Pogrupowane i owinięte w gazetę rolki pełne pieniędzy ważyły aż 150 kilogramów. Trudno było oszacować, jaka kwota kryła się w stosie gazet. Po zapakowaniu jej do auta, wybrał się do sklepu jubilerskiego. Pracownice były w szoku, kiedy zasiadły do liczenia. 4 kobiety przez cały dzień przeliczały drobniaki, aż ujawniły kwotę - przez 20 lat 30-latek uzbierał prawie 2 tysiące dolarów. To niesamowite, że taka ilość pieniędzy znajdowała się w jego domu. Postanowił od razu zrobić zakupy.

Kupił cenną rzecz, nikt nie sądził, że kiedykolwiek mu się to uda

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po przeliczeniu kwoty w salonie jubilerskim, mężczyzna od razu kupił przepiękny pierścionek zaręczynowy. Od razu udał się do swojej wybranki i poprosił ją o rękę. Oczywiście kobieta zgodziła się i teraz planują ślub. Mało osób wiedziało, że zaręczyny to tak naprawdę obietnica jeszcze z lat dziecięcych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Kiedy mężczyzna miał 10 lat, bardzo spodobała mu się koleżanka z sąsiedztwa. Obiecał jej kiedyś, że zostaną parą, a on oświadczy jej się pięknym pierścionkiem. To właśnie wtedy zaczął zbierać pieniądze na ten cel. Wszyscy uważali to za żart i szybko doszli do wniosku, że chłopakowi za kilka dni, a może tygodni przejdzie i zapomni o wszystkim. Jednak dane kobiecie słowo było dla niego czymś więcej. Byli potem w związku i rzadko się widywali ze względu na studia, ale planowali wspólne życie. Mężczyzna dopiął swego i planują ślub.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Masz suche i zniszczone włosy? Popełniasz jeden podstawowy błąd podczas mycia głowy, niemal każda kobieta to robi
  4. Kobieta źle się czuła w ciąży. Gdy lekarze spojrzeli na wynik USG, byli wstrząśnięci, obawiali się reakcji rodziców
  5. Trzymasz chleb w lodówce? Natychmiast go wyjmij, popełniasz karygodny błąd

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News