Banki ostrzegły swoich klientów.
Pixabay jarmoluk
Jakub Kossakowski - 15 Maja 2020

Największe banki w Polsce alarmują, klienci zostaną odcięci od dostępu do swoich pieniędzy. Wiadomo od kiedy dokładnie zaczną się przerwy techniczne

Z pewnością te informacje nie wywołają zachwytu u wielu osób. Polskie banki zapowiedziały przerwy techniczne. W związku z tym ich klienci nie będą mieli możliwości korzystania ze swoich środków. Warto przygotować się na tę ewentualność. Które banki przewidują utrudnienia?

Bez wątpienia banki wpłynęły na to, że w niezwykle prosty sposób możemy zarządzać swoimi finansami. Niestety nadchodzący weekend może wiązać się z poważnymi utrudnieniami.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasuCzytaj dalej

Banki alarmują swoich klientów

Nie da się ukryć, że banki regularnie ostrzegają swoich klientów przed różnymi nieprzyjemnościami, które mogą ich spotkać. Ostatnio informowaliśmy o tym jak jeden z nich przestrzegał przed utratą pieniędzy. Tym razem wiele osób może spotkać się z utrudnieniami uniemożliwiającymi dostęp do posiadanych środków.

W dniach od 15 do 17 maja największe polskie banki zapowiedziały prace serwisowe, które sprawią, że klienci nie będą mogli korzystać z ich usług. Utrudnień mogą spodziewać się osoby, które posiadają konto w BOŚ Banku, Banku Polskiej Spółdzielczości, ING Banku Śląskim, mBanku, Pekao i Santanderze. Czego możemy się spodziewać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Msza święta jest dla wielu PolakówOd dziś wchodzą w życie istotne zasady. Dotyczą tysięcy PolakówCzytaj dalej

Warto wiedzieć kiedy dostęp do naszych pieniędzy będzie ograniczony

Zgodnie z informacjami wskazanymi przez Radio ZET, banki wydały ostrzeżenia dotyczące utrudnień w funkcjonowaniu aplikacji mobilnych i przelewów internetowych. Niektórzy klienci mogą liczyć się również z tym, że ich pieniądze nie będą mogły zostać wybrane z bankomatu.

Klienci BOŚ Bank mogą liczyć na utrudnienia związane z pracami serwisowymi od godziny 22:00 w piątek 15 maja do godziny 22:00 w sobotę 16 maja. Wówczas niedostępne będą usługi BOŚBank24 i TeleBOŚ. Przestanie również funkcjonować infolinia. Bank Polskie Spółdzielczości pomiędzy godziną 12:00 a 14:00 16 maja, będzie przeprowadzał prace serwisowe, które uniemożliwią korzystanie z systemu bankowości elektronicznej. To jednak nie wszystkie banki, które przewidują utrudnienia.

ING Bank Śląski rozpocznie prace serwisowe 17 maja. Będą trwały od 0:00 do 5:00. Wówczas klienci mogą mieć problemy z płatnością kartą i edycją danych jej dotyczących. Ponadto niedostępna będzie płatność BLIK, a funkcjonowanie bankowości elektronicznej może być ograniczone. Niewykluczone są również problemy z funkcjonowaniem bankomatów. Osoby, które będą chciały w tym czasie wypłacić pieniądze mogą się mocno rozczarować. Dnia 18 maja w godzinach od 0:30 do 1:30 klienci mogą liczyć się z problemami z bankomatami Planet Cash.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje 16-letni aktor. Mama podała porażającą przyczynę śmierci, ostrzeżenie dla rodziców i dzieci

2. Ważny apel ministerstwa zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, znamy treść

Dłuższe prace serwisowe zapowiada mBank. Rozpoczynają się 16 maja o godzinie 22:00, a zakończą 17 maja o 8:00. Przestanie wtedy działać aplikacja mobilna oraz infolinia. Pekao SA planuje prace serwisowe 16 maja od godziny 0:01 do 5:00. Nie będą wtedy funkcjonowały usługi maklerskie, Pekao24 i PeoPay. Klienci banku Santander od godziny 22:00 15 maja do godziny 8:00 16 maja, powinni liczyć się z brakiem możliwości korzystania z bankowości internetowej i mobilnej. 17 maja pieniądze na koncie nie będą mogły zostać wypłacone z bankomatów. Nie da się ukryć, że prace serwisowe zapowiedziane przez banki mogą znacznie utrudnić życie wielu klientów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie
  2. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  3. Jednej rzeczy w filmie Sekielskich nie było. Właśnie ujawniono nowe dowody ws. biskupa Janiaka
  4. Czym jest choroba PIMS-TS, która atakuje dzieci razem z koronawirusem? Wiadomo, jak rozpoznać objawy
  5. TVP nagle przekazało niewiarygodną wiadomość. Ciężko w to uwierzyć, totalne zaskoczenie
  6. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu

BabciaPo śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News