Nagły komunikat dużych polskich banków. Uciążliwe utrudnienia, problemy z wypłatą gotówki i przelewami

Nagły komunikat dużych polskich banków. Uciążliwe utrudnienia, problemy z wypłatą gotówki i przelewami Źródło: jarmoluk/Pixabay

Banki wydały ważne komunikaty dla swoich klientów. W nadchodzących godzinach mogą pojawić się uciążliwe utrudnienia, problemy z wpłatą i wypłatą gotówki i transakcjami wykonywanymi w sieci.

Banki zapowiedziały utrudnienia, które pojawią się dla ich klientów. Największe oddziały ostrzegają swoich klientów przed tym, co będzie działo się już od dziś przez najbliższe dni. Klienci spodziewać się mogą wielu problematycznych sytuacji. 

Banki w Polsce wydały nagłe komunikaty 

PKO BP, Inteligo, mBank, ING Bank Ślaski, Idea Bank, BNP Paribas, Bank Pocztowy, Envelo, oraz Bank BPS zaplanowały przerwę techniczną i serwisową od 11 do 13 września, a w związku z nimi pojawiać się mogą problemy z płatnościami przez internet, kartami oraz wypłatą gotówki z bankomatów. 

Jak poinformował bank PKO BP, prace modernizacyjne prowadzone będą dziś z soboty na niedzielę. Niestety, od północy do południa klienci nie będą mogli korzystać z serwisu internetowego, telefonicznego iPKO oraz iPKO biznes. Pojawić się mogą także problemy z płatnościami w sieci za pomocą popularnej usługi „Płacę z iPKO”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Banki ING Bank Śląski i Bank Pocztowy ostrzegają klientów

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, jakie przekazał ING Bank Śląski, klienci mogą mieć problemy z niezbyt często używanymi funkcjami. Klienci od północy w sobotę do wczesnych godzin porannych w niedzielę mogą występować utrudnienia przy korzystaniu z wpłatomatów oraz podczas obsługi kart w ING Business.

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

Banki Envelo i Pocztowy także wydały już ostrzeżenia dla swoich klientów. W ich przypadkach prace modernizacyjne rozpoczęły się dziś o godzinie 22:00 i będą trwały do godziny 6:30 w niedzielę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

Źródło: Innpoland pl

Źródło: Innpoland pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News