Nagły komunikat polskich banków. Niestety dotyczy wszystkich klientów

Nagły komunikat polskich banków. Niestety dotyczy wszystkich klientów Źródło: Pikist.com

Duże polskie banki wydały pilny komunikat. Wszyscy klienci powinni się z nim zapoznać, wystąpi wiele problemów. Użytkownicy kont między innymi mogą mieć problem ze zrobieniem przelewu. Jak długo potrwają utrudnienia? Klienci których banków będą mieli problem ze swoim kontem?

Trzy duże banki wydały ważny komunikat dla swoich klientów. Przez weekend potrwają prace serwisowe, które bardzo utrudnią korzystanie z usług. Powstaną między innymi problemy ze zrobieniem przelewu czy wypłatą gotówki, dlatego warto wcześniej uiścić planowane wpłaty. 

Trzy duże banki ogłosiły przerwę techniczną, możesz mieć problem z wypłatą gotówki lub przelewem

Trzy duże polskie banki ogłosiły przerwę techniczną w ciągu weekendu - Santander, Alior Bank oraz ING. Prace serwisowe, które zostały zaplanowane, mogą znacznie utrudnić korzystanie z ich usług. Pojawią się problemy między innymi ze zrobieniem przelewów czy wypłatą gotówki.

Od godziny 8.00 do 18.00 będzie niedostępny moduł Makler w systemie bankowości internetowej ING, a także aplikacja banku ING Makler Mobile. Prace serwisowe będą prowadzone w różnych segmentach serwisu internetowego, prawdopodobnie potrwają przez cały weekend. Dodatkowo w nocy z niedzieli na poniedziałek (9-10 sierpnia) od godziny 00.00 do 1.00 klienci banku mogą mieć problem z płatnościami kartą oraz w systemie bankowości internetowej.

Przerwę techniczną ogłosił także Alior Bank. Od godziny 23.00 w piątek 7 sierpnia do 7.00 w niedzielę 8 sierpnia będzie utrudnione korzystanie z systemów bankowości internetowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Santander Polska zaplanował prace serwisowe w nocy z soboty na niedzielę (8-9 sierpnia) w dwóch przedziałach czasowych: 00.00-1.00 oraz 1.00-3.00. Pomiędzy północą a godziną 1.00 klienci banku nie będą mieli możliwości skorzystania z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej. Nie będzie również możliwości zapłaty kartą płatniczą lub BLIKIEM. Podobno sytuacja wygląda w kwestii wypłacania gotówki z bankomatu i zakupów przy pomocy Przelew24. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej

2. Najpiękniejszy dzień w życiu zmienił się w koszmar. Panna młoda zmarła tuż przed swoim ślubem

3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Wszyscy klienci powinni zaopatrzyć się wcześniej w gotówkę w razie nieplanowanych weekendowych wydatków. Należy pamiętać, że wielu z nich nie będzie miało możliwości zapłaty kartą czy nawet wypłaty gotówki z konta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat ostrzega Polaków. Można spodziewać się nawet zagrożenia życia
  2. Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie
  3. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  4. 160 ofiar, może być ich jeszcze więcej. Bardzo smutne wiadomości przekazała Telewizja Polska
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszło

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News