Banki ostrzegają swoich klientów.
Unsplash Tedward Quinn
Jakub Kossakowski - 1 Maja 2020

Banki w Polsce alarmują. Klienci odcięci od dostępu do swoich pieniędzy

Klienci z pewnością nie będą tym zachwyceni. Banki zapowiedziały, że niektórzy mogą w trakcie majówki liczyć się ze znacznymi utrudnieniami, które przyczynią się do problemów z dostępem do finansów. Wszystkiemu winne są prace serwisowe.

Banki z pewnością dla wielu osób są podstawowym źródłem zarządzania swoimi finansami. Niestety majówkowy wypoczynek może zostać zakłócony przez utrudnienia, które zostały zapowiedziane przez banki. Czego mogą spodziewać się ich klienci?

Katarzyna Dowbor i Joanna KoroniewskaWielka tragedia rodzinna, po niej przyszła śmierć. Synowa Katarzyny Dowbor bardzo cierpiałaCzytaj dalej

Banki zapowiedziały znaczące utrudnienia

Już wcześniej banki ostrzegały swoich klientów przed różnymi niedogodnościami. Czasami tego typu informacje dotyczą zagrożeń stwarzanych przez oszustów, jednak innym razem mogą odnosić się do utrudnień związanych z usługami. Wiadomości, które w ostatnim czasie przekazały banki z pewnością nie ucieszą klientów. Niektórzy mogą nie mieć dostępu do swoich pieniędzy.

Jak donosi portal Fakt24, banki, w których możemy spodziewać się problemów to PKO BP, ING Bank Śląski oraz Santander Bank Polska. Utrudnienia będą spowodowane pracami serwisowymi. Niektóre z nich w znacznym stopniu mogą pokrzyżować nasze majówkowe plany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Niektórzy klienci nie będą tym zachwyceni

Banki ostrzegły swoich klientów przed planowanymi pracami modernizacyjnymi. W Santander Bank Polska rozpoczną się one od północy 1 maja i będą trwały do 5:00 rano dnia następnego. W ciągu tych kilku godzin klienci nie będą mogli skorzystać z z aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Oznacza to, że przestaną funkcjonować przelewy zwykłe i natychmiastowe, przelewy24, płatności mobilne oraz płatności Blik.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt24, ING Bank Śląski przewiduje swoje prace serwisowe 5 maja od 0:30 do 1:00. W tym czasie klienci mogą liczyć się z problemami podczas transakcji wpłat i wypłat w bankomatach sieci ING i Planet Cash.

Portal Fakt24 poinformował, że prace najdłużej będą trwały w PKO BP, jednak nie dotyczą one klientów indywidualnych. Modernizacja rozpoczęła się 30 kwietnia i będzie trwała do 3 maja. W związku z nią niedostępna będzie możliwość składania wniosku o Kredyt Obrotowy MSP oraz Pożyczkę MSP.

Dzisiaj grzeje:

1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Służby poszukujące Kacperka mają poważny problem. Niestety, miejsce zaginięcia chłopca nie ułatwia sprawy

Nie da się ukryć, że prace serwisowe wykonywane przez banki są niezbędne. Mogą utrudniać życie, jednak lepiej jeżeli są one zaplanowane. W przeciwnym wypadku mogłyby zaskakiwać swoich klientów, a to byłoby znacznie bardziej uciążliwe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Jutro 2 zmiany w Biedronkach. Nowe godziny otwarcia i wielka niespodzianka dla wszystkich klientów

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News