Rewolucja w Banku Pekao! Dobre wieści szczególnie dla emigrantów

Rewolucja w Banku Pekao! Dobre wieści szczególnie dla emigrantów Źródło: Fot. wikipedia.org

Bank Pekao jest jednym z czołowych banków w Polsce. Po ogromnym sukcesie, jaki osiągnął w Polsce, bank postanowił poszerzyć swoje horyzonty. Już od dziś, skorzystać z jego placówki będzie można również poza granicami naszego kraju. 

Bank Pekao zdecydował się na odważny krok - wyrusza ze swoimi usługami w świat. Jako pierwsze miejsce w którym stanąć ma zagraniczna placówka, bank wybrał sobie stolicę Wielkiej Brytanii. Już od dziś, poniedziałku 24 września, z usług Pekao można skorzystać w Londynie.

Korporacje i nie tylko

Serwis Gazette News poinformował, że w nowej siedzibie, w dzielnicy Mayfair, bank Pekao będzie obsługiwał klientów korporacyjnych i inwestycyjnych. Jednak nie tylko na takich usługobiorcach będzie skupiała się firma. Nastawieni są również na fundusze private equity, dla których Polska jest coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem. Prezes Banku Pekao powiedział:

- Londyńska ekspansja sygnalizuje pewność co do stosunków polsko-brytyjskich oraz siłę Londynu jako centrum finansowego, pomimo wyjścia Wielkiej Brytanii z UE (...) Bank o silnym międzynarodowym DNA, jak nasz, musi koniecznie pozostać blisko naszych klientów i inwestorów -skomentował pan Michał Krupiński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Bank Pekao podbija światowy rynek

Londyn nie jest jedynym miejscem, w którym bank planuje otworzyć swoje nowe placówki. Przewidywane jest otwarcie kolejnych punktów, i to nie tylko poza granicami Polski, ale i całej Unii Europejskiej. Pekao chce postawić swoje placówki między innymi w Zurichu oraz Nowym Jorku. – Analizujemy kilka innych lokalizacji, w których moglibyśmy otworzyć przedstawicielstwo. Obok wspomnianego Nowego Jorku jest to kilka krajów z Europy, głównie zachodniej, oraz Azji. Obsługujemy wielu polskich eksporterów - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Michał Krupiński, prezes Banku Pekao. ZOBAZ TAKŻE:
  1. Przełom ws. Tomasza Komendy! Doszło do zatrzymania
  2. Morawiecki musiał uciekać przed wściekłym tłumem. Wyzwiska i gwizdy
  3. Komornik u wielkiej gwiazdy TVN. „Pół MILIONA długu”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News