Jeden z największych banków w Polsce rozdaje pieniądze. Wystarczy zrobić prostą rzecz

Jeden z największych banków w Polsce rozdaje pieniądze. Wystarczy zrobić prostą rzecz Źródło: Fot. Pixabay

Bank Pekao postanowił rozdać trochę swoich pieniędzy. Co więcej, promocja którą stworzył jest skierowana do wszystkich swoich klientów, a nie tylko do tych nowych, jak to najczęściej bywa. Do zgarnięcia jest aż 150 złotych, a zadanie jakie trzeba wykonać jest banalnie proste.

Bank Pekao postanowił zachęcić swoich konsumentów do korzystania z aplikacji PeoPay. Namawia klientów do korzystania i polecania tej mobilnej formy bankowości, a w zamian proponuje pieniądze. Proste, prawda? Przy niewielkim wysiłku możemy zyskać dodatkową kasę na swoje wydatki. Co więcej, promocja nie ma żadnych ograniczeń odnośnie liczby osób biorących w niej udział. Zgarnąć nagrodę może więc każdy.

Bank Pekao da ci nawet 150 złotych

Co trzeba zrobić, aby uzyskać 150 złotych? Przede wszystkim, trzeba być już klientem banku Pekao, bądź też udać się do najbliższej placówki w celu założenia konta. Jeśli już spełnimy ten warunek, będziemy musieli polecić komuś skorzystanie z oficjalnej aplikacji banku - PeoPay. Na stronie banku możemy przeczytać: - Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników. Klienci bez aplikacji PeoPay w ramach promocji mogą otrzymać do 150 zł na zakupy do jednego z wybranych sklepów empik.com lub H&M. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay, wykonać co najmniej 1 transakcję za minimum 10 zł i polecić aplikację swoim znajomym. Wynagradzane są maksymalnie cztery polecenia. W przypadku warunku wykonania transakcji, klient ma do wyboru trzy możliwości: może zapłacić w sklepie stacjonarnym zbliżeniowo aplikacją PeoPay, skorzystać z płatności Apple Pay lub w Internecie z wykorzystaniem funkcji Masterpass - informuje NAS bank Pekao.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kwoty 150 zł nie otrzymuje się jednak od razu w całości. Kwoty są przyznawane za poszczególne aktywności a aplikacji. Dla przykładu:
  • instalacja aplikacji PeoPay i logowanie do niej skutkuje przyznaniem kwoty w wysokości 25 złotych.
  • dokonanie jednej transakcji na kwotę wynoszącą minimum 10 zł to możliwość otrzymania kolejnych 25 złotych.
  • dokonanie skutecznego poleceń aplikacji PeoPay to następne 25 złotych. Możemy dokonać aż 4 takich poleceń, czyli zyskać aż 100 zł.
Po zsumowaniu tych kwot wychodzi nam łącznie 150 złotych. To bardzo opłacalne, biorąc pod uwagę, że korzystanie z promocji nie wiąże się z żadnym wysiłkiem. Promocja obowiązuje aż do końca roku, jednak warto się pospieszyć, aby zdążyć wykonać jak największą liczbę poleceń, a co za tym idzie zgarnąć maksymalną przewidzianą kwotę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS makabrycznie zmiażdżony! Ani jeden polityk się nie dostał
  2. Dlaczego nikt o tym nie mówi? Miliony dzieci i kobiet umrze w cierpieniu
  3. Jan Englert o tym nie opowiada. Tajemnica jego pierwszego małżeństwa wyszła na jaw!
  4. Pies wymiotuje pianą i nie wiesz co robić? To niekoniecznie jest zatrucie
  5. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News