Wielkie zmiany w popularnym polskim banku! Starsze osoby będą mocno zdziwione

Wielkie zmiany w popularnym polskim banku! Starsze osoby będą mocno zdziwione

Bank Pekao od lat pozostaje jedną z najbardziej popularnych tego typu instytucji wśród polskich klientów. Jego prezes ogłosił właśnie naprawdę rewolucyjne zmiany, które całkowicie odmienią przyszłość zakładania kont oraz nabywania kart. Bardzo nowoczesny sposób może się jednak okazać wielkim zaskoczeniem przede wszystkim dla osób starszych.

Bank Pekao ma obecnie łącznie ok. 5,4 mln klientów. Ta ogromna liczba, która systematycznie będzie się powiększać, bez wątpienia motywuje zarząd instytucji do ciągłych ulepszeń działania oraz wprowadzania nowoczesnych, nowatorskich rozwiązań. Jednym z nich okazuje się nowy sposób na otwarcie rachunku. Umożliwi on także ekspresowe założenie konta oszczędnościowego, walutowego oraz karty wielowalutowej. Opiera się na wykonaniu zdjęcia dowodu osobistego oraz własnej twarzy, aby potwierdzić tożsamość. Na tej podstawie bez wychodzenia z domu, w kilkanaście minut załatwimy wszelkie formalności. Co ciekawe, w czasie prezentacji usługi zmieszczono się nawet w krótszym czasie, niż zakładali klienci.

Co nowego wprowadza Bank Pekao? Klienci są pod wrażeniem

- W styczniu zaoferowaliśmy klientom nowe, bardzo konkurencyjne Konto Przekorzystne, teraz dajemy im bardzo wygodny sposób otwarcia tego rachunku. Jesteśmy przekonani, że bardzo konkurencyjny produkt razem z bardzo szybkim procesem jego otwarcia, spowoduje, że klienci jeszcze częściej wybierać będą ofertę Banku Pekao SA - powiedział w oficjalnym wystąpieniu Prezes Pekao, Michał Krupiński. Wielu klientów jest niezwykle zainteresowanych nowatorskimi metodami wprowadzanymi przez bank. Liczni internauci zapewniają, że tak łatwa metoda otwierania rachunku może ich przekonać do zmiany instytucji, z której usług korzystają.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy seniorzy poradzą sobie ze zmianami?

Jak jednak czytamy w komentarzach, całkowicie internetowe korzystanie z bankowych usług może się okazać problematyczne dla osób starszych. Nie wiadomo bowiem, czy poradzą sobie z totalnym przeniesieniem swych działań do sieci, do której to nie wszyscy z nich są obecnie przyzwyczajeni. Warto zaznaczyć, że ułatwiająca otwieranie rachunku metoda będzie dostępna dla tych, którzy po prostu będą chcieli z niej skorzystać. Wszelkie formalności wciąż będzie można bowiem załatwiać stacjonarnie, w oficjalnych placówkach PKO. Co ciekawe, bank wciąż pracuje nad rozwojem różnego rodzaju podobnych projektów. Nie znamy jednak jeszcze ich szczegółów oraz daty premiery, jednak są oparte na podobnych mechanizmach. Bez wątpienia polska bankowość niezmiennie nabiera coraz bardziej nowatorskiego, nowoczesnego charakteru.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Para ze Śląska szukała niani. Zaproszone na rozmowę kobiety BRUTALNIE wykorzystywano
  2. Małgorzata Rozenek dzieci: Jej dwóch synów wyrasta na prawdziwych przystojniaków
  3. Seniorzy – ruszajcie na zabawę! Fantastyczne wydarzenie, nie warto siedzieć w domu
  4. W popularnym produkcie dla dzieci z Biedronki znaleziono… robaki! Rodzice są przerażeni
  5. Rozmawianie z psem robi z Ciebie wariata? Naukowcy wydali ostateczną decyzję
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News