Banki rozdają pieniądze! Wystarczy zrobić 1 prostą rzecz, do wygrania 100 tysięcy złotych

Banki rozdają pieniądze! Wystarczy zrobić 1 prostą rzecz, do wygrania 100 tysięcy złotych Źródło: Fot. Pixabay.com/BeatriceBB

Bank Pekao przygotował dla swoich klientów coś nieprawdopodobnego. Banki zaczęły rozdawać Polakom prawdziwe pieniądze, a w grę wchodzą niekiedy gigantyczne kwoty. By wygrać 100 tysięcy złotych, wystarczy zrobić jedną, prostą rzecz, którą i tak wykonujemy codziennie.

Bank Pekao to obecnie jeden z banków cieszących się największym zaufaniem wśród milionów Polaków. Choć bardzo często myli się go z równie popularnym bankiem PKO BP, przez lata swojej działalności zdążył wywalczyć ugruntowaną pozycję na polskim rynku bankowym, dzięki czemu z jego usług korzystają każdego dnia miliony klientów na terenie całego kraju. 

Teraz jednak nastała nowa era, a banki same chętnie rozdają pieniądze swoim klientom. Na swojej stronie internetowej bank Pekao właśnie opublikował nowy, fenomenalny konkurs, na który z pewnością rzuci się wielu Polaków. Okazuje się, że wystarczy zrobić jedną, prostą rzecz, by wygrać oszałamiające pieniądze. W grę wchodzi nawet 100 tysięcy złotych. 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez bank Pekao? 

Konkurs promowany jest przez slogan marketingowy "Blikomania. Haj-Si-Wo do wygrania" i - jak łatwo można się domyślić - główną rolę w nim odgrywa oczywiście płacenie przy pomocy niezwykle popularnego w ostatnim czasie BLIKU. Do wygrania są naprawdę ogromne pieniądze, a pierwszym krokiem do ich zdobycia jest zarejestrowanie się na stronie internetowej banku. 

Jak podaje bank Pekao, następnie należy potwierdzić swoją rejestrację specjalnym linkiem aktywacyjnym, po którym czas rozpocząć grę o prawdziwe pieniądze. Do tego konieczne będzie używanie BLIKA do wszystkich płatności w internecie, przelewów na telefony, w sklepach oraz wpłacania i wypłacania gotówki w bankomatach. Jednym słowem - im częściej korzystamy z BLIKA, tym większe prawdopodobieństwo, że na maila otrzymamy powiadomienie o wygranej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oferowane nagrody są fenomenalne i na pewno wielu przekonają do udziału w zabawie

Zgodnie z informacjami, jakie podaje bank Pekao, pula nagród jest naprawdę ogromna. Najwidoczniej jednostka postanowiła nie tylko dbać o majątek swoich klientów, ale i znacząco go powiększać. Okazuje się, że codziennie aż 47 osób wygrać może 100 złotych, a jeden ze szczęśliwców zachwycić się może przelewem na okrągły tysiąc. 

Kwoty z pewnością ucieszą wiele osób, jednak to główna nagroda jest tym, na co liczą miliony. Nic dziwnego, jest nią bowiem aż 100 tysięcy złotych, a trafi ono do największego szczęśliwca. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki NAPRAWDĘ był jej ojciec
  2. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

Źródło: Bank Pekao

Następny artykuł