Przerwy w dużych bankach w Polsce. Klienci odcięci od własnych pieniędzy

Przerwy w dużych bankach w Polsce. Klienci odcięci od własnych pieniędzy Źródło: Pexels/Pixabay

Bank Pekao ogłosił przerwę, w trakcie której klienci będą mieli trudności w uzyskaniu dostępu do własnych funduszy. W ten weekend problemy z zalogowaniem się do aplikacji mobilnych, a także stron internetowych pojawią się także w innych bankach. Na liście m.in. mBank, ING Bank Śląski czy Santander Bank. Klienci zostaną na pewien czas odcięci od swoich środków.

Bank Pekao poinformował klientów o nadchodzących modernizacjach, które będą trwały na platformach banku 6 lipca. Na ten czas ogłoszono przerwę techniczną w wyznaczonych godzinach podanych w komunikacie. Inne banki także w ten weekend planują przerwę. Użytkownicy największych banków będą mieli problem z dokonywaniem transakcji. Zostaną odcięci od swoich pieniędzy.

Bank Pekao planuje przerwę techniczną

Krótka przerwa będzie trwała w Banku Pekao, gdzie 6 lipca będą przeprowadzane prace modernizacyjne. Klienci będą mieli problem z CDMInternet, Pekao24Makler, a także eTrader Pekao, gdzie prawdopodobnie wdrożone zostaną zmiany.

 - 6 lipca br. w godzinach 7.00 - 21.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń - czytamy informację pochodzącą od Banku Pekao.

Również w mBanku ogłoszono przerwę techniczną. Będzie ona miała miejsce w poniedziałek, przez co klienci będą mieli utrudniony dostęp do niektórych aplikacji i platform, które należą do banku.

 - (...) Ze względu na prowadzone prace modernizacyjne systemu, w nocy z 6 na 7 lipca br., w godzinach 20:00-2:00 nie będzie działał system mBank CompanyNet - brzmi komunikat mBanku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klienci Santander Bank również muszą przygotować się na brak możliwości korzystania z niektórych platform banku.

 - Wystąpią utrudnienia w dostępie do serwisu Inwestor online/aplikacji Inwestor mobile w sobotę 6 lipca 2019 r. od godz. 8.00 do godz. 13.00. Dostęp do danych o notowaniach zostanie przywrócony rano w poniedziałek 8 lipca 2019 r. przed rozpoczęciem sesji - brzmi oficjalny komunikat Santander Bank.

Klienci ING Bank Śląski będą musieli przygotować się na chwilowe utrudnienia w działaniu banku. Będzie ona miała miejsce z niedzieli na poniedziałek. Od północy do godziny pierwszej w niektórych bankomatach nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy. Jeśli korzystamy z BLIK-a, bankomaty mogą nie przetworzyć zleconej przez nas operacji.

 - Jeśli chcesz wpłacić lub wypłacić gotówkę, zrób to wcześniej albo skorzystaj z karty płatniczej - proponuje bank.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News