Nie ma dostępu do pieniędzy. Potężna awaria w dużym banku, Polacy przerażeni

Nie ma dostępu do pieniędzy. Potężna awaria w dużym banku, Polacy przerażeni Źródło: Pikio.pl

Bank Millenium podaje informacje, które mogą wywołać niemałe oburzenie wśród jego klientów. Okazuje się, że wystąpiła poważna awaria, która na jakiś czas może utrudnić dostęp do pieniędzy.

Bank Millenium oficjalnie poinformował swoich klientów, że wystąpiła niechciana i tym bardziej nieplanowana awaria. Raczej nikt nie będzie zadowolony z tego powodu, bowiem utrudnienia trwają już od kilku godzin. W oficjalnym oświadczeniu bank przeprasza za wszelkie niepożądane sytuacje. 

Bank Millenium wydaje oświadczenie 

Jeden z popularniejszych banków w Polsce był zmuszony wystosować specjalne oświadczenie do swoich klientów. Okazje się, że wystąpiła awaria, która może w dużym stopniu utrudniać dostęp do aplikacji mobilnej, czy też korzystanie z Millenetu. Bank może cieszyć się ogromną rzeszą klientów, dlatego też tysiące osób jest w tym momencie pozbawionych dostępu do swoich pieniędzy.

- Informujemy, że z powodów technicznych mogą występować chwilowe problemy z logowaniem do Millenetu i aplikacji mobilnej. - podaje Bank.  

Awaria trwa już od kilku godzin. Klienci nie będą zadowoleni 

Z podawanych informacji możemy dowiedzieć się, że wspomniana awaria trwa już od kilku godzin i co gorsza, wciąż nie udało się nad nią zapanować. Bank Millenium przeprasza za wszelkie utrudnienia i deklaruje, że stara się uczynić, co w jego mocy, by jak najszybciej pozbyć się niechcianego problemu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-  Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu - informuje Bank Millenium. 

Klienci Banku mogą być szczególnie niepocieszeni, biorąc pod uwagę, że właśnie zaczął się nowy tydzień, a po niedzieli bez handlu, zapewne wielu chciałoby udać się na zakupy, co może być niemożliwe, jeśli utrudnienia nie zostaną szybko wyeliminowane.

Część klientów postanowiła w sieci na forum publicznym poinformować o swoim oburzeniu w związku z zaistniałą sytuacją. Poniektórzy nie przebierali w słowach, obrażając nawet prezesów Banku Millenium. Większość ma jednak nadzieję, że już za chwilę specjaliści zapanują nad awarią i znów będzie możliwy bezproblemowy dostęp do funduszy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. DZIŚ pogrzeb Tadeusza Plucińskiego! Amanta polskiego kina pożegnały WIELKIE gwiazdy
  2. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: MONEY

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News