Ważny komunikat 9 największych banków w Polsce przed weekendem. Chodzi o dostęp do kont

Ważny komunikat 9 największych banków w Polsce przed weekendem. Chodzi o dostęp do kont Źródło: Pixabay jarmoluk

Każdy, znajdujący się na tej liście bank, wydał ważny komunikat skierowany do swoich klientów. W najbliższym czasie może ich spotkać szereg utrudnień związanych z dostępem do konta czy wykonywaniem transakcji za pomocą karty. Sprawdź, czy informacja dotyczy ciebie.

Każdy bank, który znajduje się na tej liście, poinformował już swoich klientów o nadchodzących utrudnieniach. Wśród nich takie operacje jak dostęp do bankowości mobilnej, płatność kartą mogą okazać się tymczasowo niemożliwe. Przedstawiamy listę banków, które wydały już ważny komunikat.

Jeśli twój bank jest na tej liście, powinieneś najważniejsze przelewy i pozostałe transakcje zaplanować odpowiednio wcześniej. Niestety w ciągu najbliższych dni, które obejmują nie tylko weekend, prawdopodobnie wystąpią utrudnienia w płatności, jak i dostępie do konta. Niektóre banki poinformowały nawet o braku możliwości korzystania z bankomatów w celu wpłacenia lub wypłacenia gotówki. Dotyczy to dziewięciu największych banków.

Każdy bank z tej listy przewiduje utrudnienia w najbliższym czasie

Do swoich klientów zaapelował już bank Pekao. Z soboty na niedzielę między godziną 1:30 a 3:30 serwis Pekao24, aplikacja PeoPay oraz usługi maklerskie zostaną zwieszone. W podobnej sytuacji znajdą się osoby, które korzystają z usług banku ING. W nocy z soboty na niedzielę od północy do godziny 5:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu, niektórych usług ING Banku Śląskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O utrudnieniach poinformował również bank Millenium. W nocy z niedzieli na poniedziałek klienci nie będą mogli wykonywać przelewów BLIK na telefon ani przelewów natychmiastowych Express Elixir. Jeśli posiadacie konto w mBanku, w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 3:30-8:00 nie będziecie mogli zapłacić kartą ani wypłacić gotówki z bankomatu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę

2. Informacje o kolejnych ograniczeniach. Nowe zasady od jutra, nie pójdziemy już na spacer?

Na liście znalazł się również bank BNP Paribas. Alior Bank, Toyota Bank, Nest Bank oraz Idea Bank. Pamiętajcie, by wszelkie najważniejsze transakcje zrealizować, zanim wystąpią prace serwisowe i zawiązane z nimi utrudnienia. Szczegółową listę z komunikatami podał serwis TVN24.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas kwarantanny chodził po sklepie godzinę. Kasjerka była wściekła widząc co ma w koszyku
  2. Idiotyczny pomysł szefa zespołu Formuły 1. Chciał zarazić swoich kierowców wirusem
  3. Przepis naszych babek na tradycyjny polski żurek. Kluczowy jest jeden składnik
  4. Owczarek niemiecki nagle otworzył pysk i złapał głowę kota. Nie mieści się w głowie, co zrobił potem, wszystko się nagrało
  5. Mało kto wie, do czego służy tajemnicza dziurka w zlewie. Jej przeznaczenie zadziwia, genialne
  6. Jednak będą zakazy. Mają dotyczyć sklepów

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News