Bank odnotuje problemy
Pixabay.com jarmoluk
Irmina Jach - 24 Października 2020

Zacznie się dziś w nocy, część Polaków zostanie bez dostępu do własnych pieniędzy. Ważny komunikat banków

Bank przekazał informacje, które znacząco wpłyną na funkcjonowanie Polaków. Problemy zaczną się już dzisiejszej nocy, wiele osób nie będzie miało dostępu do własnych pieniędzy. Krajowe media obiegł niezwykle ważny komunikat, którego pod żadnym pozorem nie wolno zlekceważyć. Lepiej przygotować się już teraz.

Bank, w którym masz konto, w najbliższych dniach będzie borykał się z dużymi problemami technicznymi, które zaczną się już dzisiejszej nocy. Warto przygotować się na każdą ewentualność. Wiemy, jakie utrudnienia czekają Polaków.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Bank ostrzega przed utrudnieniami technicznymi

Największy bank w Polsce, czyli PKO BP, oraz jego internetowa odsłona - Inteligo, poinformowały klientów o planowanych pracach serwisowych, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 25 października, w późnych godzinach nocnych, pomiędzy 2:00 a 4:00. W tym czasie nie będzie możliwości korzystania z serwisu internetowego oraz telefonicznego, aplikacji mobilnej oraz płatności internetowe za pomocą usług "Płacę z iPKO" i "Płacę z Inteligo".

mBank z kolei zapowiedział aż dwie przerwy techniczne. Pierwsza będzie miała miejsce w niedzielę, 25 października, od godziny 2:00 do 10:00. W tych godzinach niedostępne będą: bankowość internetowa, aplikacja mobilna, a także możliwość złożenia wniosków o kontro lub kredyt. W godzinach 2:00-8:00 nie będzie możliwości dokonania płatności kartą, a także wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach i wpłaty we wpłatomatach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Przerwę techniczną zaplanowano również w ING Banku Śląskim. Problemy techniczne potrwają od soboty, 24 października do niedzieli, 25 października. Prace będą odbywały się w godzinach nocnych, od północy do 5:30. Klienci mogą odnotować utrudnienia w korzystaniu z bankomatów i wpłatomatów, płatnościami BLIK-iem, przelewów ekspresowych, płatnościami 3DSecure, a także płatnościami internetowymi metodą "Płać z ING". W tym czasie niedostępne będą: bankowość internetowa oraz mobilna, składanie wniosków, aktywowanie, przypisywanie i zamawianie kart, nadawanie PIN-u, wykonywanie przelewów z karty kredytowej oraz przeprowadzenie natychmiastowego rozliczenia wymiany walut w kantorze banku.

Klienci Banku Millennium mogą spodziewać się problemów technicznych niedzielnej nocy. Od godziny 2:50 czasu letniego do 3:10 czasu zimowego nie będą dostępne płatności online, BLIK, a także bankowość internetowa i mobilna. Bank zarządził przerwę, która potrwa zaledwie 80 minut.

Bank Pekao poinformował klientów, że przerwa techniczna zaplanowana została na niedzielną noc. Utrudnienia będą występowały etapowo. Od godziny 0:45 do 1:45 klienci placówki będą mieć utrudniony dostęp do kart debetowych, aplikacji PeoPay i wypłacania gotówki z bankomatów. Od godziny 2:30 do 3:30 z kolei nie będzie dostępu do serwisu bankowości internetowej i usług maklerskich. Przerwa w dostępie do aplikacji PeoPay będzie trwała od 2:30 do 6:00.

Przerwa techniczna w Aliorze potrwa w niedzielną noc od godziny 00:30 do 8:00. Klienci nie będą mieli możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej oraz internetowej Alior Banku aż przez 7,5 godziny. Operacje wykonywane za pomocą tych platform nie będą dostępne.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

Przerwa techniczna w Nest Banku potrwa z kolei w nocy z soboty, 24 października, na niedzielę, 25 października. Od godziny 0:30 do 4:00 klienci muszą liczyć się z utrudnieniami. Niedostępne będą bankowość internetowa oraz usługa PSD2 API. Problemy będzie można odnotować przez 3,5 godziny.

Prace serwisowe zostały zapowiedziane również przez Santander Bank Polska. Klienci tego banku będą borykać się ze stosunkowo najmniejszymi problemami technicznymi. W sobotę, 24 października, od północy do godziny 4:00, nie będzie możliwości zalogowania się do bankowości internetowej oraz mobilnej.

Polacy, którzy korzystają z usług wyżej wymienionych banków, powinni przygotować się na utrudnienia. Dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w gotówkę, która może okazać się niezbędna w kryzysowych sytuacjach. W wielu placówkach utrudnienia będą trwały godzinami, więc kilka banknotów ukrytych w portfelu może okazać się zbawienne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News