Nadzwyczajna decyzja dużego banku w Polsce. Klienci będą mieli wybór

Nadzwyczajna decyzja dużego banku w Polsce. Klienci będą mieli wybór Źródło: Pixabay

Bank w Polsce postanowił podjąć niezwykle ważną decyzję. Okazuje się, że klienci będą mogli zadecydować, co stanie się z ich pieniędzmi,

Bank w kraju reaguje na sytuację związaną z koronawirusem. Sytuacja, w której znaleźli się Polacy, sprawiła, że wprowadzone zostaną niezwykle ważne zmiany. Już dziś wiadomo, że w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa, baki w kraju zwiększyły limity na transakcjach bezdotykowych, które z 50 złotych wzrosły do 100 złotych. Okazuje się, że to nie wszystko, co bank wprowadza w życie, by ułatwić życie swoim klientom. 

Bank Millenium wprowadza ważną zmianę 

Bank Millenium jest jednym z banków, które reagują na to, co dzieje się w kraju. W związku z zaistniałą sytuacją w życie wejdą nowe rozwiązania dla klientów banku. 

- W duchu deklaracji złożonej przez Związek Banków Polskich przedstawiamy propozycję ułatwień dla kredytobiorców będącą częścią wsparcia oferowanego Polakom i polskiej gospodarce w tej szczególnej sytuacji - oświadczył prezes Banku Millennium Joao Bras Jorge.

Sytuacja, którą obserwuje się w związku z koronawirusem, sprawiła, że Bank Millenium zdecydował się na ważną zmianę, która dotyczyć będzie osób, które wzięły kredyt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kredytobiorcy mogą wybrać. Bank Millenium wyciąga rękę do swoich klientów 

Bank Milenium umożliwi swoim klientom zawieszenie spłat rat kredytowych na trzy miesiące. W grę wchodzą kredyty hipoteczne oraz pożyczki gotówkowe. 

Wciąż trwają prace nad tym, by firmy mogły zawiesić swoje kredyty. Póki co, oferta skierowana jest tylko do klientów indywidualnych. Każda osoba, która chce zawiesić spłatę kredytu, może skontaktować się z bankiem telefonicznie. Oznacza to, że osoby, które zawieszą kredyt, będą miały wydłużony czas na jego spłatę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel ministra. W Polsce mamy już zarażenia poziome

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Wszyscy klienci, którzy podpisali z bankiem umowę przed 18 marca 2020 r., mogą ubiegać się o zawieszenie spłacania rat kredytowych. Wystarczy złożyć oświadczenie, że w obecnym momencie nie jest w stanie się spłacić kredytu ze względu na sytuację spowodowaną koronawirusem

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Koszmarna śmierć byłego mistrza kraju. Zmarł w bardzo młodym wieku, osierocił malutką córeczkę
  3. Niepokojące informacje z centralnej Polski. Znaleziono ciało mężczyzny
  4. Domowy test na koronawirusa, który trwa 10 sekund? Absurdalny i niebezpieczny mit krąży po sieci
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News