Klienci lada moment będą odcięci od pieniędzy na koncie. Duży polski bank wydał właśnie komunikat

Klienci lada moment będą odcięci od pieniędzy na koncie. Duży polski bank wydał właśnie komunikat Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Duży bank ogłosił bardzo ważny komunikat. Niedługo możemy zostać odcięci od pieniędzy. Bardzo ważne, byśmy zdążyli wypłacić je na czas, w przeciwnym razie nie będziemy mieli do nich chwilowo dostępu. Do kiedy mamy czas na wypłacenie pieniędzy? Jak długo potrwa przerwa w obsłudze płatności elektronicznych?

Duży bank wydał ważny komunikat. W najbliższym czasie czeka nas przerwa w jego funkcjonowaniu. Ważne, by wypłacić pieniądze na czas i zaopatrzyć się w gotówkę, w przeciwnym razie nie będziemy mieli możliwości, by zapłacić mobilnie lub kartą. Kiedy dokładnie czeka nas przerwa w funkcjonowaniu banku?

Duży bank ogłasza ważny komunikat, niedługo zostaniemy odcięci od pieniędzy na koncie

Przerwa w dostępie do kont dla użytkowników mBanku nastąpi 21 czerwca, spowodowana będzie pracami technicznymi nad serwisem. Bank opublikował na swojej stronie internetowej komunikat, w którym ogłasza przerwę z powodu prac nad systemem. Chcąc zapewnić swoim klientom jak najlepszą jakość usług, bank jest zmuszony do przerwy technicznej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wskutek prac, które będą prowadzone nad serwisem, w niedzielę 21 czerwca większość usług będzie niedostępna lub znacznie ograniczona przez dłuższy czas niż zazwyczaj. Klienci, którzy spodziewają się jakichś wydatków w tym czasie, powinni wcześniej zlecić przelewy oraz zabezpieczyć się w odpowiednią ilość gotówki. Tylko w ten sposób nie zepsujemy sobie weekendowych planów. Co i w jakich godzinach będzie niedostępne?

  • Karty - W godzinach 2.00 - 09.30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.00 - 12.30.
  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna - Pomiędzy godziną 2.00 - 12.30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie i nie skorzystasz z aplikacji mobilnej. Nie złożysz też żadnego wniosku między godziną 1.30 - 13.30.
  • mLinia - W czasie przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozporządzenie pojawiło się w ostatniej chwili. Rząd potwierdził podtrzymanie zakazu

2. Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Możemy spodziewać się również niedostępności w działaniu kart dla klientów obsługiwanych w ramach MSP w godzinach od 2.00 do 9.30. Od godziny 2.00 do 12.30 nie będzie również możliwości, by zapłacić za zakupy w internecie. Pozostałe kanały dostępu, jak na przykład mBank CompanyNet będą działały jak dotychczas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Lada dzień Polacy dostaną po nawet 4200 złotych "na głowę"? Wystarczy, że zostanie spełniony jeden warunek
  5. Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: MSN COM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News