Bank potwierdził najgorszą wiadomość dla klientów. Wiadomo, co się stanie z ich pieniędzmi

Bank potwierdził najgorszą wiadomość dla klientów. Wiadomo, co się stanie z ich pieniędzmi Źródło: Pixabay.com ArturLuczka

Bank przekazał swoim klientom złą wiadomość - znika z polskiego rynku. W oficjalnym komunikacie poinformowano o szczegółach nagłej decyzji, wiadomo, co stanie się z pieniędzmi osób, które powierzyły je firmie.

Bank ogłosił swoim klientom złą wiadomość, placówka znika z polskiego rynku. W oficjalnym komunikacie w tej sprawie potwierdzono doniesienia o zaprzestaniu działalności. Wiadomo, co stanie się z pieniędzmi zaniepokojonych tą sytuacją klientów.

Bank znika z polskiego rynku

T-Mobile Polska i Alior Bank przekazały złe wieści, firmy potwierdziły zakończenie współpracy pod marką "T-Mobile Usługi Bankowe". Przedstawiciel firmy T-Mobile Polska wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Piotr Bubak uspokoił klientów placówki i poinformował o tym, co stanie się z ich pieniędzmi.

- Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować, klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB - zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali - przekazał Piotr Bubak, dyrektor departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska, zacytowany przez finanse.wp.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

T-Mobile Polska i Alior Bank kończą współpracę

Z dniem 29 listopada 2020 roku, klienci dotychczas korzystający z T-Mobile Usługi Bankowe, zostaną automatycznie przekierowani pod skrzydła Alior Banku. Wcześniej wszyscy mają dostać listy lub wiadomości e-mail z informacją o zakończeniu współpracy Alior Banku i T-Mobile Polska wraz ze szczegółami związanymi z przeniesieniem ich produktów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

- Nasze hasło 'Wyższa kultura. Bank Nowości' traktujemy jako zobowiązanie. Dzięki integracji klientów do naszej bankowości otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami - przekazała Katarzyna Dziwulska, dyrektor Zarządzająca Pionem Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News