Tajemnicza śmierć brata Kozidrak. Nowe, szokujące fakty

Tajemnicza śmierć brata Kozidrak. Nowe, szokujące fakty Źródło: screen youtube.com/brysiu386

12 czerwca zmarł Jarosław Kozidrak, współzałożyciel legendarnego zespołu "Bajm". Wszystkie media, jak i jego siostra Beata, są w szoku. Nic nie wskazywało na taką tragedię. Cała sprawa jest bardzo tajemnicza, przyczyny zgonu bada prokuratura.

Wczorajszego dnia media obiegła informacja o niespodziewanej śmierci współzałożyciela zespołu "Bajm". O wszystkim poinformowała siostra zmarłego muzyka Beata Kozidrak na Facebooku zespołu. Fani grupy, jak i jej członkowie cały czas nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Według nich nic nie wskazywało na zły stan zdrowia mężczyzny. Jego nagła śmierć wydaje się bardzo podejrzana. Jak donoszą media, podobnego zdania jest prokuratura, która już rozpoczęła śledztwo.

Tajemnicza śmierć współzałożyciela zespołu "Bajm"

Jak się okazuje nawet najbliżsi Jarosława Kozidraka nie wiedzą jaka była przyczyna jego zgonu. Media dokopały się do pewnych informacji, które mogą rzucić trochę światła na całą sprawę. Według ustaleń "Faktu" około północy policja otrzymała bardzo niepokojące zgłoszenie. Mężczyzna informował, że coś złego dzieje się z jego kolegą. Oczywiście w podane miejsce został wysłany radiowóz, aby sprawdzić co się dokładnie dzieje. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli mężczyznę, który do nich zadzwonił, oraz drugą osobę, o której była mowa. Niestety było już z późno, policjanci stwierdzili zgon. Oczywiście mężczyzna, który wezwał służby, został przesłuchany, ale nie postawiono mu żadnych zarzutów. Na miejsce całego zdarzenia została wezwana prokuratura, która teraz zajmuje się całą sprawą. Na dzisiejszy poranek została zaplanowana sekcja zwłok artysty, która powinna wykazać faktyczną przyczynę jego niespodziewanej śmierci. - Na miejscu zdarzenia był prokurator. Prokuratura Rejonowa Lublin Północ wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Decyzją Prokuratury ciało zostało przekazane do oględzin medykowi sądowemu. W środę o 9 rano rozpocznie się sekcja zwłok - informowała Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Historyczny wstrząs po spotkaniu Kim-Trump. Koniec nuklearnej dyktatury!
  2. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
  3. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News