Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat

Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat

Wokalistka legendarnego zespołu Bajm, Beata Kozidrak po raz pierwszy oficjalnie skomentowała śmierć ukochanego brata. Artystka jest w głębokiej żałobie i wciąż nie może pogodzić się z dramatyczną stratą.

Jarosław Kozidrak odszedł 12 czerwca w wieku 63 lat. Śmierć muzyka szczególnie dotknęła jego najbliższą rodzinę. Ogromna rozpacz ogarnęła przede wszystkim siostrę artysty oraz współtwórczynię Bajmu, Beatę Kozidrak.

Nie żyje współzałożyciel zespołu Bajm

Wokalistka, która wcześniej poinformowała o odejściu Kozidraka, otworzyła się wreszcie przed swymi fanami. Na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie z ukochanym bratem oraz zwróciła się do niego w formie krótkiego listu. - Kochany Bracie, pamiętam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - napisała pogrążona w smutku Kozidrak.

Reakcja słuchaczy

Fani starają się obecnie wspierać wokalistkę. Na portalach społecznościowych wspominają więc jej niezwykle utalentowanego brata oraz niezmiennie starają się dodać artystce otuchy. Bajm Fot. Instagram/Beata Kozidrak Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnicza śmierć brata Kozidrak. Nowe, szokujące fakty
  2. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę
  3. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News