Badanie RTG przeraziło samych lekarzy
Rumble
Konrad Karpiuk - 30 Maja 2020

RTG głowy 2-latka zmroziło lekarzy. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają innych

Badanie RTG przeraziło samych lekarzy, nie spodziewali się, że sytuacja będzie wyglądać aż tak poważnie. Te porażające zdjęcia z prześwietlenia szybko obiegły internet i są przestrogą dla wielu rodziców. Para przeżyła prawdziwy dramat, gdy ich dziecku przydarzył się wypadek, sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Wciąż nie wiadomo, jakie będą konsekwencje tego incydentu.

Po fatalnym wypadku rodzice zabrali dziecko na badanie RTG. Do incydentu doszło w domu w pozornie niegroźnej sytuacji, która szybko zamieniła się w koszmar. Po tym wydarzeniu chcieliby ostrzec innych rodziców, którzy również mają małe i bardzo żywiołowe dzieci. O groźny wypadek naprawdę nietrudno.

Badanie RTG wyjawiło przerażającą prawdę

Do zdarzenia doszło w pewnej chińskiej rodzinie. Dwuletni Chen Chen skakał na swoim łóżku - jak to aktywne dzieci mają w zwyczaju. Niestety, w pewnym momencie stracił równowage i wylądował na podłodze. Pech chciał, że akurat na ziemi leżała wtyczka z kablem, a co gorsza skierowana była bolcami w górę. Metalowe elementy wtyczki wbiły się w głowę chłopca.

Ewa Drzyzga na żywoPodczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzamiCzytaj dalej

Rodzice byli kompletnie przerażeni. Zabrali chłopca do szpitala. Gdy lekarze zobaczyli, co się stało, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Od razu zabrali chłopca na badanie RTG, musieli sprawdzić, jak głęboko wbiły się bolce od wtyczki. Po zobaczeniu zdjęć nie sądzili, że sytuacja będzie aż tak poważna - wtyczka sięgnęła mózgu.

Sytuacja była poważna, chłopca trzeba było operować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Chłopiec został natychmiast zoperowany. Lekarze musieli się natrudzić, aby usunąć wtyczkę delikatnie i jeszcze bardziej nie uszkodzić mózgu chłopca. Operacja się udała, trwała trzy godziny. Obecniet młody pacjent jest w dobrym stanie. Trudno jednak stwierdzić, jakie konsekwencje będzie miało takie uszkodzenie mózgu chłopca.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę

Zdjęcie z badania RTG szybko trafiło do mediów i pojawiło się w wielu gazetach na całym świecie. Teraz rodzice przestrzegają, aby dobrze zabezpieczyć mieszkanie czy też dom, gdy mamy pod dachem małe energiczne dziecko. Z pozoru niewinne przedmioty mogą być śmiertelnie niebezpieczne, a jak wiadomo wiele nieszczęśliwych wypadków zdarza się także w domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  4. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  5. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  6. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News