Reklama

Bachleda-Curuś drży ze strachu. Wszystko przez byłego partnera

Bachleda-Curuś drży ze strachu. Wszystko przez byłego partnera

Alicja Bachleda-Curuś, mimo rozstania, wciąż pozostaje w bliskich relacjach z Colinem Farrellem, przede wszystkim ze względu na ich syna. Dlatego nawet teraz, już sporo czasu po rozstaniu, mocno dotykają ją problemy byłego partnera.

Reklama

Colin Farrell aktualnie znajduje się w luksusowym ośrodku odwykowym The Meadows - jednej z najsłynniejszych klinik tego typu w USA. Słynny, hollywoodzki aktor przeczuwając, że alkohol coraz bardziej przejmuje nad nim kontrolę, trafił na odwyk w kwietniu. Profesjonalna pomoc miała go na jakiś czas oderwać od stresującego otoczenia i trudnej codzienności. Na początku maja aktor udał się na galę zorganizowaną przez Irish Funds, gdzie otrzymał nagrodę uznaniową za pracę ambasadora irlandzkiej kultury. Jednak mimo otrzymanej nagrody i uznania, stał na scenie przybity, z podkrążonymi oczami i prześwitującą siwizną we włosach. Goście obecni na gali czuli się źle, widząc znanego aktora w tym stanie.

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś oferuje swoją pomoc

Zmartwiona i przestraszona problemami byłego ukochanego, Alicja Bachleda-Curuś proponuje swoje wsparcie. Matka jednego z dwóch synów Farrella to jedna z najważniejszych osób w jego życiu. Teraz kobieta drży ze strachu o zdrowie Farrella. - Jako ojciec mojego syna, może liczyć na moją pomoc. Zrobię wszystko, by pomóc mu zmierzyć się z demonami przeszłości - mówi w wywiadzie dla magazynu "Dobry Tydzień". Farrell najbardziej obawia się możliwości zawiedzenia swoich dwóch synów. W przeszłości miał już bowiem wielokrotnie problemy z alkoholem. Do 2005 roku przez 16 lat ostro imprezował i bawił się życiem, co mocno się na nim odbiło. - Alkoholikiem jest się do śmierci, więc wiem, że muszę pilnować się na każdym kroku. Mimo podjętego 13 lat temu leczenia, do dziś nie jest na tyle silny, by opierać się pokusie alkoholowej. O zdrowie byłego ukochanego boi się też Alicja Bachleda-Curuś, która za nic w świecie nie chce, by przez alkohol jej syn stracił ojca.
Reklama
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Reklama
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Dramat Ewy Szykulskiej. Samotna starość ją dobije
  2. Rymanowski ODCHODZI. Nie uwierzycie, jaką stację wybrał
  3. Anna Mucha zszokowała fanów! Nie mogą uwierzyć, że naprawdę to zrobiła 
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?