Opiekun babci nie wie, że w pokoju zainstalowano ukrytą kamerę. Nagranie przechodzi najgorsze wyobrażenia

Opiekun babci nie wie, że w pokoju zainstalowano ukrytą kamerę. Nagranie przechodzi najgorsze wyobrażenia Źródło: youtube/Everyone_Matters/

Babcia nie zdradzała jak wygląda życie w domu opieki, do którego trafiła. Dopiero zamontowanie ukrytej kamery ujawniło, co tak naprawdę dzieje się w ośrodku, a zachowania opiekunów nie mieszczą się w głowie.

Chora babcia, którą bliscy nie byli w stanie się zajmować, trafiła do domu opieki, jednak rodzina nie pozostała obojętna na jej los i regularnie ją odwiedzała. Początkowo wiele wskazywało na to, że pracownicy są rzetelni i z empatią odnoszą się do wszystkich pensjonariuszy. Gdy jednak syn starszej kobiety zaczął nabierać podejrzeń, że coś jest nie tak, postanowił zamontować w jej pokoju ukrytą kamerę, która ujawniła całą porażającą prawdę. 

Babcia trafiła do domu starców. Ukryta kamera zarejestrowała straszne zachowanie opiekuna 

Camille był przekonany, że ośrodek dla starszych osób będzie idealnym miejscem dla jego chorej na Alzheimera matk, Helen. Placówka reklamowała się jako bezpieczne i opiekuńcze miejsce, którego pracownicy starannie dbają o dobro mieszkańców. Początkowo mężczyzna nie miał powodów, by sądzić inaczej. Podczas kolejnych odwiedzin u matki zaczął jednak nabierać podejrzeń, jakoby personel źle odnosił się do Helen. By przekonać się, czy jego przypuszczenia mogą mieć powiązanie z rzeczywistością, postanowił zamontować w jej pokoju ukrytą kamerę. Do końca miał jednak nadzieję, że towarzyszący niepokój jest tylko wytworem jego wyobraźni.

Gdy obejrzał nagranie z kamery, aż zaniemówił. Wszystkie jego obawy nie tylko się potwierdziły, ale to, co zobaczył, przerosło każdy z jego scenariuszy. Widział jak opiekun staruszki wydmuchuje nos w jej prześcieradło. Gdyby tego było mało, na kolejnym filmie widać, jak mająca się ku sobie para pracowników obściskuje się w obecności Helen, która nie czuła się z tym komfortowo. Co gorsza, Camille odkrył porażające zachowanie innych pensjonariuszy, którzy zakradali się do pokoju jego matki, zabierali jej rzeczy, a nawet wycierali w jej twarz ręcznik pełen odchodów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dyrektor placówki zareagował 

Mężczyzna od razu pokazał film dyrektorowi ośrodka, który przeprosił za zachowanie pracowników i niemalże od razu ich zwolnił. Mimo to Camille postanowił zabrać Helen z domu opieki. Po tym czasie jeden z pracowników znów został przywrócony do pracy, a tym razem to sam dyrektor stracił posadę. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Choć sprawa była bardzo poważna, a zachowanie personelu naprawdę karygodne, nikt nie został oskarżony, a prócz utraty pracy nikt nie poniósł żadnych konsekwencji. Helen, która przeszła przez piekło, zmarła niedługo potem. Aż trudno sobie wyobrazić, że czas przed śmiercią był dla niej tak niespokojny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: newsner

Następny artykuł