Przerażający wypadek w Polsce. Ratownik medyczny musiał przybiec pieszo, karetka dojechała 40 min po zdarzeniu

Przerażający wypadek w Polsce. Ratownik medyczny musiał przybiec pieszo, karetka dojechała 40 min po zdarzeniu Źródło: Facebook/Głos Żyrardowa

Babcia wciąż walczy o życie po wypadku, który wstrząsnął tysiącami osób. Wiele z nich nie potrafiło zrozumieć przyczyn zdarzenia, który sprawił, że kobieta wraz ze swoim wnukiem trafiła do szpitala. Działanie służb w tym przypadku wbija w ziemię.

Babcia robiła wszystko, by spędzać ze swoim wnukiem wiele czasu i być ważną częścią jego życia. Nie spodziewała się jednak, że dojdzie do wypadku, który znacznie wpłynie na ich życie, jednocześnie wywołując wielkie poruszenie w społeczeństwie. Nikt nie mógł przewidzieć tak wielkiego dramatu, który przyniósł straszliwe konsekwencje. Kobieta wciąż walczy o życie.

O tragicznym wypadku szybko zrobiło się głośno, w związku z czym wiele osób zaczęło wyrażać swoją wściekłość. Wszystko przez sposób działania służb medycznych, które powinny jak najszybciej pojawić się na miejscu zdarzenia. Karetka dotarła tam dopiero 40 minut po kolizji, a ratownik musiał przybiec pieszo. 

Babcia chciała spędzić z wnukiem wspaniałe chwile

Do dramatu doszło 16 maja w Żyrardowie. Na przejściu dla pieszych mężczyzna kierujący czarnym Volvo potrącił starszą panią, która przechodziła wraz ze swoim wnukiem. Oboje wymagali natychmiastowej pomocy, w związku z czym natychmiast wezwano pomoc. Na miejscu najszybciej pojawili się strażacy z miejscowej PSP, a tuż po nich zjawił się również ratownik medyczny z OSP, który przybiegł pieszo z torbą na ramieniu.

Po pewnym czasie na miejscu pojawił się nawet śmigłowiec, który miał pomóc przetransportować poszkodowanych do najbliższego szpitala. Było to spore zaskoczenie, zwłaszcza że pogotowie ratunkowe zjawiło się dopiero 40 minut po samym wypadku. Nikt nie spodziewał się, że karetka zjawi się na miejscu tak późno, bo w końcu to jej wszyscy spodziewają się najszybciej. 

Babcia spędzi najbliższy czas w szpitalu na skutek dramatycznego wypadku

Stan poszkodowanych na skutek wypadku wciąż jest ciężki, w związku z czym wciąż nie możemy być pewni tego, że oboje przeżyją. Lekarze nie udzielili kolejnych informacji na temat tego, jakie obrażenia poniosła babcia wraz ze swoim wnuczkiem, można się jednak spodziewać, że są one bardzo poważne, skoro zdecydowano się użyć śmigłowca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wciąż nie znamy szczegółowych informacji, a wszystkie wiadomości oparte są na zeznaniach świadków. Policja nie udziela kolejnych komunikatów, co dziwi wiele osób. Służby w Żyrardowie nie działają dziś tak szybko, jak chcieliby tego mieszkańcy, co może prowadzić do kolejnych fatalnych informacji.

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Facebook

Następny artykuł