Jolanta Kwaśniewska zostanie w końcu babcią?! Przyłapano Olę

Jolanta Kwaśniewska zostanie w końcu babcią?! Przyłapano Olę Źródło: fot. instagram.com

Czy Jolanta Kwaśniewska wkrótce zostanie babcią? Spekulacje dotyczące życia prywatnego gwiazd trwają w najlepsze, skrupulatnie podsycane przez samych zainteresowanych. Krótkie posty, znaczące słówka w wiadomościach do fanów i opisach, sprawiają, że celebryci nieustannie znajdują się na językach wszystkich, którzy są spragnieni nowej wiedzy o kulisach ich sławy.

Dzisiaj na cel została wzięta Ola Kwaśniewska, córka prezydenckiej pary Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Znana celebrytka zadebiutowała w 2006 roku w trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami" emitowanego wówczas przez stację TVN. Będąc w parze z Rafałem Maserakiem, zajęła drugie miejsce. Program rozpoczął jej karierę telewizyjną, pozwalając na prowadzenie programu "Kulisy Tańca z Gwiazdami" dla TVN i "Mała Czarna" dla TV4. Celebrytka znana jest także ze swojej audycji radiowej dla "Planeta FM" pod nazwą "Niedziela słodko-Kwaśniewska" i swojego gorącego związku z muzykiem Jakubem Badachem.

Czy Jolanta Kwaśniewska zostanie babcią?

Doniesienia o tym jakoby Ola Kwaśniewska miała być w ciąży, pojawiają się w prasie co jakiś czas. Obecnie uwagę na jej "zaokrąglone kształty" zwrócił portal JastrząbPost.pl, który przyłapał ją na zakupach w wyjątkowo kobiecej kreacji, która podkreśliła wszystko, co można było podkreślić. Trudno powiedzieć, na ile te podejrzenia mogą być prawdziwe. Wciąż są to tylko spekulacje medialne. Gwiazda pojawiła się w jednej z warszawskich perfumerii, gdzie prawdopodobnie kupowała prezent dla ukochanego, z którym 22 września 2012 roku wzięła ślub w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Ciekawe co kupiła i jak zareaguje na to jej mąż. Od momentu, kiedy się pobrali, oboje stali się jedną z najbardziej znanych par w polskim showbiznesie. Jej mąż Kuba Badach jest muzykiem i kompozytorem, ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Współpracując z zespołami Poluzjanci i The Globetrotters wydał kilka płyt, artysta prowadzi również działalność solową.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męż: WARTO!
  2. Skandal na szczycie NATO! Chwiał się na nogach, zupełnie pijany (VIDEO)
  3. Doda we wzruszających słowach pożegnała Korę, zrobiła coś wyjątkowego
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów wszyscy mieli niezły ubaw
Jolanta Kwaśniewska fot. instagram.com Jolanta Kwaśniewska fot. instagram.com Jolanta Kwaśniewska fot. instagram.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News