Przeżyła 101 lat, ale tak brutalnie nikt jej nigdy nie potraktował. Koszmarna prawda o jej śmierci wyszła na jaw

Przeżyła 101 lat, ale tak brutalnie nikt jej nigdy nie potraktował. Koszmarna prawda o jej śmierci wyszła na jaw Źródło: youtube.com/24 GODZINY online pl

Babcia zmarła w wieku 101 lat. Jej śmierć wydała się podejrzana, więc przeprowadzono śledztwo. Na jaw wyszły szokujące kulisy pobytu staruszki w domu opieki.

Babcia dożyła sędziwego wieku - zmarła, mając 101 lat. Ostatni okres życia spędziła w domu opieki. I okazuje się, że jedna z opiekunek przyczyniła się do śmierci staruszki. Tak źle kobieta nie była traktowana przez całe swoje życie - smutne, że doświadczyła tego na sam jego koniec.

Babcia umiera w domu opieki. Podejrzana śmierć

W Domu Opieki Antron Manor w Kornwalii zmarła 101-letnia rezydentka, Emili Sims. Oficjalnie - z przyczyn naturalnych. Jednak do koronera doszły pogłoski, że jedna z opiekunek - Beryl Allen - źle traktowała panią Sims. Mówiło się, że kobieta została wyrzucona z łóżka, przez co odniosła poważne obrażenia.

Postanowiono więc wszcząć postępowanie i dokładnie zbadać okoliczności śmierci pani Sims. Śledztwo wykazało, że śmierć staruszki nastąpiła bezpośrednio w wyniku obrażeń, jakich doznała przez upadek spowodowany przez opiekunkę. Jednym z materiałów dowodowych podczas procesu było nagranie, które wykonała siostrzenica pani Sims, 80-letnia Sheila Handley. Sims skarżyła się kobiecie na Beryl Allen i opowiadała, że opiekunka łapała ją za kostki i wyciągnęła z łóżka, co poskutkowało upadkiem.

Co istotne, Handley interweniowała na policji. Doszło nawet do przesłuchania pani Sims, która mówiła, że Allen źle ją traktuje. Opiekunka zaprzeczyła zarzutom. Zeznała, że pomogła staruszce usiąść w łóżku, a gdy odwróciła się po talerz, kobieta spadła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbrutalniej potraktowana przed śmiercią

Do ponownego przesłuchania doszło po śmierci pani Sims i sekcji zwłok. Allen odmówiła składania zeznań. Wyniki dwóch ekspertyz medycznych potwierdzały jednak wersję zmarłej kobiety - tę, że została zrzucona z łóżka siłą. W wyniku upadku doszło do złamania kości i innych obrażeń, które w efekcie spowodowały śmierć 101-letniej kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Sheila Handley wspominała swoją ciotkę jako nowoczesną jak na swój wiek kobietę. Opowiadała, że staruszka uwielbiała piłkę nożną i cotygodniowe wizyty u fryzjera. Nie miała swoich dzieci. Najsmutniejsze jest to, że choć przeżyła tyle lat, najgorzej, najbrutalniej została potraktowana pod koniec życia. I to przez osobę, która powinna o nią dbać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: Dailymail

Następny artykuł