Policja zatrzymała 90-latkę. Gdy weszli do jej mieszkania, zamarli

Policja zatrzymała 90-latkę. Gdy weszli do jej mieszkania, zamarli Źródło: fot. pxhere.com/jokermb

Babcia skrywała w swoim mieszkaniu makabryczny sekret, który wstrząsnął nawet policjantami. Kobieta została aresztowana i odmówiła składania jakichkolwiek wyjaśnień.

Babcia zazwyczaj kojarzy nam się miłą starszą panią, która nie skrzywdziłaby nawet muchy. Jednak ta historia udowadnia, że nie każda osoba jest taka, jak mogłoby nam się wydawać na pierwszy rzut oka. Do makabrycznego odkrycia doszło całkowicie przypadkowo, kiedy opiekunka 90-letniej kobiety nie mogła dostać się do jej mieszkania. Zaniepokojona kobieta wezwała policję, która siłą wdarła się do domu staruszki. To, co tam znaleźli, zmroziło im krew w żyłach.

90-letnia babcia zatrzymana przez policję

Do całego zdarzenia doszło w mieście Ogaki w japońskiej prefekturze Gifu. Zarówno policjanci, jak i opiekunka staruszki byli przekonani, że kobiecie coś się stało, a jej życie może znajdować się w niebezpieczeństwie. Dlatego też funkcjonariusze postanowili wyważyć drzwi. Jednak nie znaleźli tam starszej pani, a rozkładające się ciało... mężczyzny.

Początkowo nie wiadomo było, czyje ciało zostało odnalezione, jednak z czasem okazało się, że jest to 52-letni syn staruszki, który mieszkał z nią pod jednym dachem. Mężczyzna był jej najstarszym synem. Kiedy policjanci odkryli jego ciało, natychmiast wszczęto poszukiwania 90-latki. W końcu udało im się ją odnaleźć, jednak kobieta odmówiła składania jakichkolwiek wyjaśnień podczas przesłuchania.

Nie chciała zdradzić zarówno przyczyny śmierci mężczyzny ani tego, jak długo jego ciało leżało w jej mieszkaniu. Zaawansowany rozkład zwłok oznaczał, że bez wątpienia nie była to kwestia kilku dni. Staruszka została aresztowana z zarzutami ukrywania zwłok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdecydowano również o przeprowadzeniu sekcji zwłok mężczyzny, które powinny wykazać dokładny przebieg wydarzeń. Może wtedy kobieta postanowi nareszcie wyjaśnić, co tak naprawdę wydarzyło się w jej mieszkaniu.

Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak mogła mieszkać razem ze zwłokami swojego najstarszego syna. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, jak ta historia się skończy, ale na ten moment wiele przemawia na niekorzyść 90-latki. Wiele osób podejrzewa, że kobieta zamordowała mężczyznę, jednak trzeba pamiętać, że miał nad nią ogromną przewagę ze względu na wiek kobiety. Ta sprawa bez wątpienia będzie zaskakiwać jeszcze przez długie lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News