Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia Źródło: Pixabay / Parentinggroupstream

Babcia została odwieziona do szpitala. Staruszka ma poważne obrażenia. Policja z Elbląga szuka 10-latka, który zbiegł z miejsca zdarzenia po dopuszczeniu się okropnych czynów.

Babcia ma uraz głowy i złamany nadgarstek. 83-latka została odwieziona do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a prawdopodobnie jest nim 10-letni chłopiec. Elbląska policja szuka świadków, którzy pomogą rozpoznać dziecko.

Babcia trafiła do szpitala z poważnymi urazami głowy i nadgarstka

Hulajnogi to bardzo zyskujący na popularności środek transportu. Kwestie prawne, związane z jazdą nimi, są wciąż mocno niedopracowane. Nie ma przepisów jasno określających warunki korzystania z hulajnóg oraz żadnego zbioru zasad poruszania się na nich po infrastrukturze miejskiej. Taka samowolka często prowadzi do tragedii. Tak też było w przypadku wypadku, który zdarzył się w Elblągu.

Policja z Elbląga poszukuje 10-latka, który w poniedziałek około godziny 13:00 na ulicy Traugutta potrącił rozpędzoną hulajnogą 83-latkę. Najechał na kobietę z dużą prędkością. Siła uderzenia była ogromna, kobieta została powalona na bruk. Chłopiec nie udzielił pomocy staruszce, od razu zbiegł z miejsca zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Babcia została potrącona z ogromną siłą, upadła na chodnik

Kobiecie została udzielona pomoc i przetransportowano ją do szpitala. Zajęli się nią lekarze. Policja informuje, że chłopiec, który potrącił staruszkę, ma ok. 10 lat. Ubrany był na czarno i uciekł w stronę ulicy Grota-Roweckiego. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Funkcjonariusze z Elbląga szukają również świadków wypadku. Proszą o kontakt wszystkich, którzy mogliby pomóc w identyfikacji tożsamości chłopca. Choć ma dopiero około 10 lat, powinien się zatrzymać i sprawdzić, w jakim stanie jest starsza osoba. W miarę swoich możliwości mógł jej także pomóc lub wezwać odpowiednie służby ratunkowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

źródło: WP

Następny artykuł