babcia napaść staruszka
Pikist.com
Joanna Szwalikowska - 29 Września 2020

Chciał obrabować 78-letnią staruszkę. Reakcja kobiety wywołała postrach wśród internautów

Kiedy napastnik próbował włamać się do domu starszej kobiety, z pewnością nie spodziewał się czegoś takiego. To, co zrobiła babcia wywołało istny postrach wśród wielu internautów. Niestety domy seniorów są łakomym kąskiem dla włamywaczy, dlatego ich zuchwałość czasami nie zna granic. Ilość podobnych spraw zgłaszanych na policję jest przytłaczająca.

Mężczyzna usiłował włamać się do domu 78-letniej staruszki. To, co zrobiła chwilę później babcia, pokazało, że nie zawsze w takich sytuacjach sprawa kończy się w ten sam sposób. Nawet najbardziej sprytny złodziej nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego.

Daniel Martyniuk była synowa paczkaNiewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówiliCzytaj dalej

Babcia została napadnięta w swoim domu, jej reakcja wzbudziła grozę wśród wielu internautów

Domy starszych osób niejednokrotnie są celem włamywaczy, którzy są przekonani o powodzeniu swojej akcji. Liczą na to, że staruszkowie nie obudzą się, a nawet jeśli to szok sprawi, że nie będą w stanie szybko zareagować. Ta babcia pokazała jednak, że nie zawsze włamanie musi się kończyć według takiego scenariusza.

78-letnia Sandy spędzała czas sama w swoim domu zlokalizowanym w Spanaway w Seattle. Nagle na dworze usłyszała jakiś hałas, a jej pies dość gwałtownie na niego zareagował. Przestraszona kobieta podkradła się do drzwi, by sprawdzić, co się dzieje oraz dlaczego jej pies tak bardzo się zdenerwował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Otworzyłam drzwi i zaledwie metr przede mną stał mężczyzna. Patrzyliśmy na siebie przez kilka sekund, a on szybko odwrócił się na pięcie, żeby się odsunąć. Powiedziałam: „O nie, nie waż się. Nie ruszaj się!” - opowiadała Sandy w rozmowie z KIRO-TV. Staruszka wiedziała, że włamywacz nie zdoła już jej okraść, wiedziała jednak, że musi go zatrzymać. Gdyby tego nie zrobiła, z pewnością niedługo okradłby on kogoś innego.

- Chwyciłam za strzelbę. Wycelowałem w niego i powiedziałem, żeby został tam, gdzie jest. Powiedziałem mu, żeby zszedł na dół. Poszłam za nim i miałam go na muszce, dopóki nie przyjechała policja - mówiła dalej Sandy. Po przyjeździe funkcjonariuszy mężczyzna zaprzeczał jakoby miał usiłować obrabować kobietę. Mimo wszystko został jednak aresztowany.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Dramatyczna śmierć polskiej legendy. Media właśnie poinformowały, miał tylko 37-lat

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

Reakcja Sandy spotkała się z szokiem wśród internautów. Wszyscy zgodnie uznali, że jest niesamowicie odważna. Była w stanie sama stawić czoła człowiekowi, który mógł zrobić jej krzywdę. Jak wyznała staruszka, była bardzo przestraszona, jednak skutecznie udało jej się to ukryć. Po chwili przekonała się jednak o własnej sile i o tym, że jest w stanie uniemożliwić włamywaczowi ucieczkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystko
  2. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  3. Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?
  4. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  5. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata
  6. Polka natrafiła na grzyby warte 2 000 zł/kg. Są w polskich lasach

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News