Babcia powoli umiera w szpitalu. Ostatnie chwile spędziła z psem, nagranie reakcji psa wzruszy największego twardziela

Babcia powoli umiera w szpitalu. Ostatnie chwile spędziła z psem, nagranie reakcji psa wzruszy największego twardziela Źródło: youtube/PakoChile/

Umierająca babcia spędziła swoje ostatnie chwile życia w niebywałym towarzystwie. Psiak nie opuścił jej nawet na krok, co zostało nagrane i opublikowane w sieci. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia, widząc coś takiego.

Babcia doskonale wiedziała, że zostało jej niewiele czasu. Już od dawna przebywała w szpitalu, gdzie specjaliści robili wszystko, by najgorsze jeszcze nie nadeszło. W końcu wszyscy zrozumieli, że nic już nie można zrobić, dlatego starszej kobiecie pozostało jedynie pożegnać się z bliskimi. Aż trudno uwierzyć w to, kto towarzyszył jej w ostatnich chwilach. 

Umierająca babcia spędziła swoje ostatnie chwile z psem. Nagranie rozrywa serce na kawałki 

Pies imieniem Baxter miał wielkie szczęście, bowiem dołączył do dość niewielkiego grona tych czworonogów, które dożyły naprawdę imponującego wieku - w chwili śmierci miał aż 19 lat. Śmiało można rzec, że zwierzak całe swoje życie poświęcił innym, a dokładniej niesieniu pomocy i to wcale nie innym zwierzakom, a ludziom. 

Baxter był psem terapeutycznym, który wspierał szczególnie w czasie choroby. Choć brzmi to dość nieprawdopodobnie, czworonóg przejawiał iście ludzkie uczucia, którymi obdarowywał potrzebujących. Jedną z takich właśnie osób była starsza kobieta będąca już na łożu śmierci. Dla staruszki nie było szans, a lekarze wiedzieli, że zostało jej co najwyżej kilkanaście godzin życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy w szpitalnej sali zjawił się Baxter, babcia jakby rozpromieniała. Jej oczy stały się weselsze i wiele wskazywało na to, że za chwilę powróci do pełni sił, choć wszyscy wiedzieli, że to niemożliwe. Zwierzak zareagował w niesamowity sposób przymilając się do staruszki i będąc dla niej oparciem w tej tragiczne chwili. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2.Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Wszystko zostało nagrane i opublikowane w sieci, a widok rozrywa serce na kawałki. Trudno jest powstrzymać łzy wzruszenia widząc, jak psiak przytula się do umierającej kobiety. Dzięki niemu jej ostatnie momenty życia były pełne bezinteresownej miłości. Staruszka zmarła kilka godzin po wizycie Baxtera, a nagranie z momentu jej spotkania z psem rozrywa serce na kawałki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Ostatnie dni na dopełnienie nowego obowiązku. Inaczej zapłacisz kilka tysięcy złotych kary
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News