Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani

Nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. Oby mąż nigdy nie zobaczył tego wyznania 66-letniej babci Hani Źródło: pixabay/777jew

Babcia trójki wnuków okazała się mieć sporo na sumieniu. Wszystko opowiedziała jak na spowiedzi w wywiadzie z dziennikarką. Lepiej by było, gdyby jej mąż nigdy nie znalazł zapisków z tej rozmowy.

Babcia Hania mimo 66 lat na karku, wciąż jest pełna wigoru. Kiedy nie musiała już wychowywać wnuków, zabrała się za uprawianie sportu i założyła konto na portalach społecznościowych. Dzięki temu udało jej się odnowić dawną znajomość, która znacznie zmieniła jej życie i sprawiła, że poczuła się 50 lat młodziej.

Babcia wspomina nastoletnie czasy

Hania, opowiadająca swoją historię dla "Wysokich Obcasów", wspominała swoje pierwsze miłostki z czasów nastoletnich. Bohaterka była wtedy na festiwalu, na którym grały młode zespoły, w tym big-beatowe Maranty. Basista kapeli od razu wpadł w oko wtedy 16-letniej Hani, która postanowiła się z nim zapoznać. Okazało się, że nazywał się Jurek - po koncercie spędzali razem czas, co skończyło się tym, że nastolatka przeżyła swój pierwszy raz z wtedy 20-letnim muzykiem. Gdy festiwal się skończył straciła z nim kontakt, choć wciąż pisała do niego listy. 

Po jakiś czasie Hania zaszła w ciążę z innym mężczyzną. Z racji, że społeczeństwo było wtedy bardzo konserwatywne, wzięła z nim ślub. Sama przyznała, że nie wyszłaby za niego, gdyby nie dziecko. Mimo trudnych warunków udało jej się ustatkować, z czasem dorobiła się dzieci i później wnuków.

Babcia wciąż czuje się jak nastolatka. Lepiej żeby jej mąż tego nie usłyszał

Kiedy odchowała dzieci i wnuki, Hania postanowiła wziąć się za siebie. Zaczęła pływać (co było powrotem do pasji z dzieciństwa) i zrzuciła zbędne kilogramy. Odkurzyła szpilki i stare sukienki - zaczęła się czuć, jakby znów była młoda. Ponadto założyła Facebooka, co doprowadziło ją do tego samego Jurka, z którym straciła niegdyś dziewictwo. Postanowiła się z nim skontaktować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mimo że z początku nie było łatwo, udało się nawiązać kontakt. Para spotkała się, powspominać dawne czasy. Znów zapłonęło w nich uczucie, które wzniecili jako nastolatkowie. Hania i Jurek postanowili regularnie spotykać się, żeby uprawiać seks. 66-letnia Hania, przyznaje, że jej mąż nigdy nie był dobry w łóżku, a dopiero z Jurkiem odnajduje spełnienie. Z pozoru jest stateczną i spokojną babcią, jednak w rzeczywistości przyprawia mężowi rogi za jego placami. Nikt z rodziny nie wie o jej tajemnicy, a sama Hania udowadnia, że mimo ponad 6 dekad na karku, wciąż można czuć się młodo.

  1. Gwiazda polskiego Mam Talent była naprawdę popularna. Teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych
  2. Nie żyje Krzysztof. Był synem znanego polskiego artysty. Okoliczności śmierci budzą przerażenie
  3. Sławomir z żoną okłamali fanów? Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  4. Widok rozrywający serce na pół. Tak wygląda grób legendarnej Kaliny Jędrusik, w której kochały się miliony Polaków
  5. W jednym z ostatnich wywiadów Wodecki wyznał coś niezwykłego. Wszyscy to przeoczyli
  6. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem  

Źródło: Wysokie Obcasy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu